La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1387 Culés

4

Największym plusem powstania SuperLigi jest możliwość obserwacji zachowań kibiców przyzwyczajonych do obecności swoich zespołów na miejscach w samym czubie ligowej tabeli. Wielu z nich może mieć problem z zaakceptowaniem nowej rzeczywistości.

W końcu nikt nie powiedział, że Barcelona będzie walczyć o finał. Równie dobrze możemy skończyć w drugiej dziesiątce...

4

@cat_r37 Yyyy... Ktoś tu chyba nie ogarnął formuły Superligi :) La Liga nadal będzie rozgrywana, z kolei w Superlidze będą dwie grupy 10-zespołowe. Tak więc w drugiej dziesiątce nie skończymy :)

1

@cat_r37
Przynajmniej teraz będzie wyłowiony najlepszy klub na świecie, a nie ze Chelsea (chociaż zasłużenie) dochodzi do półfinału, a w lidze są 20 punktów za City.

1

@messiandiniesta no cóż, jeśli zajmiemy miejsce 6 lub gorsze to de facto będziemy w drugiej dziesiątce najlepszych klubów.

0

@cat_r37 No, w tym sezonie odpadliśmy w 1/8 LM więc de facto jesteśmy 9-16. Serio, ogromna zmiana xD

2

@messiandiniesta 1/8 nie działa tak na wyobraźnię jak widok powiedzmy 6 miejsca w tabeli. Przypominam, że w tym klubie dwa puchary były traktowane jako ogromna porażka.

Zwłaszcza jeśli bierzemy poprawkę na to, że losowanie drabinki pucharowej na ogół nie jest sprawiedliwe. Jeśli w jednym dwumeczu masz PSG i Bayern a w drugim BVB i Lyon to nie znaczy, że taki Lyon jest silniejszy niż Bayern.


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?