La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1700 Culés

3

Jak dla mnie to grożenie palcem, że zawodnik grający w superlidze nie będzie mógł wystąpić w reprezentacji jest śmiechu warte. Krajowe federacje powinny się dogadać między sobą tworząc zasady współzawodnictwa i pokazać środkowy palec temu scentralizowanemu molochowi nadętych hipokrytów i skorumpowanych błaznów

konto usunięte

0

@patry295 Czyli federacje piłkarskie maja nie miec stowarzyszenia? Przeciez same to powołały
Polecam poznać historie Uefa i Fifa

FIFA – międzynarodowa organizacja pozarządowa, zrzeszająca 211 narodowych federacji piłki nożnej: 185 państw, 3 państwa nieuznawane, 9 autonomii i 14 terytoriów zależnych. Oprócz reprezentacji w piłce nożnej mężczyzn istnieje jeszcze 178 reprezentacji w piłce nożnej kobiet

Na co ty człowieku liczysz ?

0

@MarioVeB! I co w związku z tym, że same to powołały? Jakieś konkretne argumenty za użytecznością, które nie mogą zostać zastąpione przez niezależne komisje bądź federacje? Bo na przykładzie superligi widać, że uefa walczy o więcej kasy dla siebie, kosztem jakości i poziomu rozgrywek reprezentacyjnych, grożąc wykluczaniem najlepszych piłkarzy.
Czego nie rozumiesz człowieku?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?