La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

7

Dobrze mówi Borek w MF, że jeszcze się superliga nie zaczęła, a już widać w niej mega absurdy jak to, że nagroda dla triumfatora rozgrywek będzie mniejsza niż kasa wypłacona klubowi założycielskiemu, który nie wyszedł z grupy. Tu nie chodzi o sport, ani o emocje, a jedynie o $$$$. UEFA sama sobie zgotowała ten los, ale gdyby klubom zależało na czymś więcej niż kasa to wymusili by reformę LM.

10

@IronSanHybrid Tutaj największy błąd jest po stronie UEFA. Kasy dziady koszą co kilka sezonów że głowa mała. Gdyby co jakiś czas dorzucać klubom więcej to pewnie sprawy z Super Ligą by nie było. A teraz jest jak jest. I to jest teraz poważny problem bo machina ruszyła.

1

@fart Niech się dzieje co chce nie moja broszka, ale szkoda mi LM i emocji z nią związanych, a także mniejszych klubów dla których samo zagranie w niej i nawet 3 porażki w grupie to była historia.

1

@IronSanHybrid Ale reforma Uefa polega na tym że mniejszym klubom jeszcze trudniej by się dostać do CL. Do tego system szwajcarski jest totalna kpiną.

0

@PatrykBarca Dlatego powinno się dążyć do wymuszenia zmian w UEFA, a nie wymyślać koło na nowo.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid A jak to na nich inaczej wymusić?

0

@VenoM Przecież Oni się spotykają, a w biznesie masz różne środki. Mogli ich zaszantażować i np. Solidarnie nie rozegrać danego spotkania w LM etc. Możliwość było wiele.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?