- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1564 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1564 Culés
0
W sumie skoro powstaje SuperLiga to Real, Chelsea i Man. City same z siebie powinny zrezygnować w tym momencie z Ligi Mistrzów nie czekając na ruch UEFY i pokazać UEFIE gdzie ją mają, dlaczego tego nie zrobią?
8
@Showman Bo Superliga ma powstać od kolejnego sezonu?
A ten powinien być normalnie dokończony?
1
@TheHeisenberg Owszem, też uważam, że powinien być normalnie dokończony ale skoro UEFA "grozi" wykluczeniem tej trójki z obecnej edycji Ligi Mistrzów to Real, Chelsea i Man. City powinni pokazać gdzie ją mają i z sami z siebie powinni zrezygnować z dalszej gry ale tego nie zrobią bo im się to nie opłaci, UEFA zła, Liga Mistrzów zła ale zanim powstanie SuperLiga to "jeszcze zgarniemy trochę kasy, stworzymy własną ligę i adios".
Moim zdaniem to wszystko nie tak powinno wyglądać.
0
@Showman Co Ty za kacapoly piszesz. To chyba normalne że jak coś się zaczyna To Trzeba to skończyć.
0
@patry295 Przeczytaj jeszcze raz tylko tym razem ze zrozumieniem.
Ja nigdzie nie napisałem, że mają zrezygnować z gry w LM tylko po prostu po "groźbach" UEFY mogliby sami z siebie oddać walkowerem tą LM i pokazać UEFIE gdzie ją mają.
To byłoby przechytrzenie UEFY i pokazanie, że to UEFA musi się z nimi liczyć, a nie oni z UEFĄ.
Kto więcej straci na odejściu Realu, Man. City i Chelsea z obecnej edycji LM? Myślę, że UEFA, a więc to mógłby być ich koniec, a jednak kluby tego nie zrobią dopóki oficjalnie nie zagrają w SuperLidze, a dlaczego? Ano dlatego, że siła pieniądza jest dużo większa.
0
@Showman Dlaczego zostałem wywołany do tablicy, jak nawet nie brałem udziału w dyskusji? xD
0
@patry295 Nie wiem, sama mi się tu włącza ta opcja także zwykły przypadek i niedopatrzenie.