La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1353 Culés

0

Ja to na miejscu takiej Legii Warszawa skontaktowałbym się z Mino Raiolą i zrobił tak: powiedziałbym, słuchaj ziomuś wszystkie liczące się kluby chcą mieć w swojej kadrze Twoich podopiecznych z Haalandem na czele, więc zrobimy tak, że pogadasz tam z jakimś Perezem czy z kimś innym kto może posmarować, obiecasz coś i załatwisz nam miejsce jako klub założycielski. W zamian dostaniesz od nas część tych setek milionów przysługujących co sezon klubom założycielskim. W dodatku PRowo superliga na tym skorzysta, jako projekt otwierający się też na kluby ze wschodu Europy. A my będziemy grali piach przez kilka sezonów, ale jako klub założycielski nigdy nie spadniemy, hajs się będzie zgadzał, a z czasem i z pośmiewiska staniemy się solidnym zespołem będącym szansą dla młodych na wybicie się do Realów i innych Manchesterów. Sytuacja win-win. Ja nie wiem, że nikt się jeszcze nie zgłosił się do mnie z robotą jako jakiś wizjoner piłkarski...

konto usunięte

2

@patry295 Raiola pewnie nie wie co to Legia Warszawa.

0

@MesQueUnClub96 Nie musi wiedzieć. Wystarczy, że lubi $$

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?