La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1942 Culés

5

A na uj mi ten bezcenny argentyński napastniktus

Jak nie wezmą Depaya a Aguero to ręce opadają, jeśli obu to jeszcze ale nie chcieć Alaby ze względu na duże zarobki a brać się za Aguero, gdzie tu logika

0

@MrShakira Aguero ma zarobki zmniejszyć ale jak będzie to tego nikt nie wie. :)

1

@Lionel_Messi10 mniejsze ale dalej duże, lepiej mieć uniwersalnego grajka za większe zarobki niż kontuzjogennego napastnika z mniejszymi ;p

konto usunięte

0

@MrShakira Przecież jeden nie wyklucza drugiego.

0

@MrShakira Podatnego na kontuzje bo geny to on ma Argentyńskie :)) A jeżeli chodzi o Aguero to wolę Depaya :))

1

@MrShakira Co racja to racja nie wziąc Depaya za tą cene co podobno jest do wzięcia to głupota

0

@Lionel_Messi10 Kontuzjogenny to dobra definicja.

1

@daniel32778 Kontuzjogenny to taki zawodnik co powoduje kontuzje drugiemu a nie ze jest on kontuzjowany. Sprawdź sobie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?