La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

10

No cóż... nie ukrywam, że chciałem SL jako kibic mam dość obecnej LM i tej calej mafijnej otoczki UEFA i nie ukrywam, że chciałem zobaczyć coś nowego. Perez wizerunkowo straci dużo na tym. Mam tylko nadzieję, że Manchester upadnie i sobie te głupi ryj rozwali.

1

@fart
Tez mam taka nadzieje ze upadną. Jak dla mnie Perez wizerunkowo dużo zyskał właśnie. Nie jest miękka faja. Powiedział A i chce działać dalej

1

@lucca87 Szkoda bo można było UEFE kopnąć w tłuste dupsko i stworzyć ciekawszy projekt. Czyli kopiemy się dalej.

1

@fart
Ludzie i kibice w większości to barany nie ma się co oszukiwać. Łatwo dalivsie omamić mediom.
Choć sa newsy ze Barcelona i Atletico zostają. Kluby wliskie również nic się nie dzieje a potem Milan ukarany za FFF a także City nie.
Tak dla Superliga:)

1

@lucca87 Mam tylko nadzieję, że ten pomysł kiedyś wejdzie w życie tak jak obecnie jest w koszykarskiej Eurolidze. Tam wszystko świetnie się sprawdza nie cierpią na tym krajowe rozgrywki czy puchary. Skoro tam można to i w piłce również. Wracając tutaj masz absolutną rację Milan ukarany a takie City czy P$G gra sobie spokojnie. Gdzie tu sprawiedliwość.. eh ;)

1

@fart
no nie ma sprawiedliwości

no w Eurolidze wygląda to super:) i to się nie nudzi:) a w ligach krajowych normalnie rywalizują o mistrza

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?