- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 938 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 938 Culés
14
Anglicy jak zwykle miękkie faje, zero szacunku dla angielskich klubów
w tej edcyji LM pozostaje kibicować Realowi, ciężko to powiedzieć ale wolę już wroga niż zakłamane kluby
i choć Perez jest z obozu wroga wielki szacun dla niego ma chłop jaja, ale takto jest jak połowa kibiców to półgłówki i dają sobie wmówić że UEFA to romantyzm
1
@lucca87 Ja kibicuję Manchesterowi City. Realowi nie będę kibicował nigdy, zwłaszcza przez te cyrki z Superligą
4
@Kgorecki2500
a ja właśnie przez te cyrki z SL nie kibicuje już City a byłem za nimi, bo to miękkie kluchy są, nie lubię czegoś takiego i tchórzostwa
albo się czegoś podejmujesz, albo nie zawracasz głowy
nie lubię Realu, nawet bardzo, ale po tej akcji nie lubię bardziej angielskich klubów, to że mają głupich kibiców to wiadomo nie od dziś
generalnie gratuluję im, UEFA teraz może sobie robić co ze chce, jak widzi że kluby nie potrafią się nawet zsolidaryzować
i te slogany - piękno futbolu, romantyzm a obok masz mundial w Katarze
Komentarz usunięty
4
@arasz1819 ale to spłyciłeś, ale czego innego się spodziewać...
0
@arasz1819
trzeba być ograniczonym żeby myśleć że UEFA coś teraz zmieni, takie zachowanie angielskich klubów tylko utwierdza ich w przekonaniu że są nietykalni
patologie SL? może wartałoby się zapoznać z tym co mówił Perez a nie powtarzać frazesy
i choć nie wiem jak słabym projektem byłby SL to po tekstach UEFA o uczciwości, pieknie futbolu, chwaleniu Prezesa PSG, Kataru trzeba być strasznie ograniczonym aby stanąć po tej stronie, bo SL to pomysł-koncepcja, może być reformowana, zmianana formuła, ale jak widać UEFA jest niereformowalna
i uwaga ESL była skłonna do rozmów, negocjacji, a UEFA zachowała się jak to zwykły robić buraki
0
@Bobo25 co spłyciłem? Napisał dokładnie tak : "ale takto jest jak połowa kibiców to półgłówki i dają sobie wmówić że UEFA to romantyzm" Nie, UEFA nie jest romantyczna tak samo jak romantyczny nie jest Perez. I trzeba być totalnym ignorantem, żeby nie wiedzieć jaki to oszust i manipulator.
@lucca87 pytam już po raz 10. Kto był pozostałymi 3 klubami? Skąd sędziowie? Skąd VAR? Jakie były limity finansowego fair play? Gówno Perez powiedział właśnie po to, żeby tym najmniej ogarniętym zarysować tylko wizję piękna bez szczegółów. I chwyciło. Dobrze, że na 1 dzień. Razem z kolegą @Bobo25 wczoraj byliście przepewni, że już nic tego nie cofnie. A ja mówiłem, żeby poczekać spokojnie na rozwój wydarzeń jak już się i politycy i media zaangażowali. Potem doszli kibice, pozostali ludzie sportu i macie swoją SL pisaną na kolanie przez cwaniaczka. Na końcu zapewne najbardziej by tylko on i Real skorzystał. Ale jak ktoś nie zna Pereza to może się na to nabrać.
2
@arasz1819
sędziowie jak to skąd, normalni ci europejscy?
o limitach finansowego fair play też mówił że max 55% przychodów mają stanowić wydatki na pensje
pozostałe 3 kluby - kogoś by zaprosili
a 5 pozostałych miejsc - to byłby wolne niezrzeszone miejsca, przyznawane za wyniki albo play-off, miało to być doprecyzowane już po zatwierdzeniu się projektu, jak dla mnie to akurat najmniejszy problem
no tak piękny przykład politycy decydują o sporcie:) kibice - to pewnie zdania są podzielone, jak wczoraj widziałem aniekte na LR to jednak większość była chyba za SL - po moim głosie było chyba 60 za - 40% przeciw
i widzimy 2 strony konfliktu Perez - wyważony, dżentelmeńskie wypowiedzi, bez agresjj, oskarżeń, chęć dialogu
i druga stronę UEFA - obrażającą, zastraszającą, fałszywą i półinteligentnych kibiców z Anglii co im wmówili ze nie będzie PL
NIE NO SUPER, jakkolwiek nie lubiłem Pereza tak tu jestem w 100% za nim
0
@lucca87
"normalni ci europejscy" nie podlegają czasami pod UEFA?
"kogoś by zaprosili". A może to było miejsce dla 3 drużyn z Kataru, które sobie kupiły bycie elitą?
55% przychodów na wydatki na pensje to jeszcze nie jest finansowe fair play.
I wiele, wiele innych niedoprecyzowanych rzeczy.
Znam Pereza z całej jego 20letniej działalności w piłce i nigdy nie słyszałem żeby był wybuchowy czy niekulturalny. Co nie przeszkadzało mu być jednym z najbardziej cynicznych, bezwzględnych działaczy i oszustów garściami korzystającymi z patologii UEFA. Dlaczego nie przygotowali tego na tip top? Dlaczego nie dali czasu na zapoznanie się? Reforma LM była zapowiedziana od dawna, więc takie bajki, że przed jej ogłoszeniem chcieli zdążyć to dzieciom na dobranoc.
1
@arasz1819
jak niedoprecyzowanych? wszystko powiedział tylko trzeba czytać, projekt miał siew całości ukształtować po rozmowach z UEFA
zreszta co cie tak interesuje FFF - rozumiem że znasz wszystkie przepisy i obecnie w UEFA dział to idealnie przykład Milan vs City i równe traktowanie:-p
no podlegają i co? dostają więcej kasy i przechodzą sędziować SL - większa kasa, większy prestiż, wyłaniany najlepszy klub w Europie- gdzie tu widzisz problem?
ale komu mieli dać czas zapoznać się? nie kumam, UEFA dostała info, a plotki mówią że zrobili to w weekend bo UEFA zaczęła się z nich śmiać i nie wierzyła że odważą się postawić
ja tam wolę rozgrywki ciekawe, same mocne zespoły niż emocje o 1/4 pod egidą skorumpowanej organizacji gdzie niektórzy np. City mogą więcej
jakby się dogadali to mogłoby powstać coś lepszego niż CL, nawet z awansami i na to liczyłem, ale UEFA bała się utarty kasy i tyle, a naiwni kibice to łyknęli
ale luz nie każdy dostrzega zło tego świata
0
@lucca87
jesteś pewny sędziów i wszystkiego tak jak wczoraj tego, że ten projekt już nie może upaść. I cały czas mi pokazujesz zło UEFA, które doskonale znam. Ja cały czas powtarzam, że niczym Perez nie przekonał, a jest tak samo zły jak i oni. Tyle.
raczej bym dodał, że nie każdy dostrzega zło tego świata w postaci czarno-białej.
1
@arasz1819
tak sędziów jestem pewny, ten projekt nie upadł na razie a został zawieszony ale pewnie w niedalekiej przyszłości wróci na agendę
mam nadzieję że tylko zgodnie z zapowiedziami zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec klubów angielskich z powody wycofania się
a projekt był realny bo stał za tym JP Morgan, co oficjalnie też ogłosił
ciebie może nie przekonał, wielu ludzi jednak tak
EUROLIGA świetnie tak funkcjonuje i rozgrywki krajowe mimo wszystko są dalej rozgrywane