- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1539 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1539 Culés
2
Dla niektórych sprawiedliwe i z DUCHEM SPORTU jest to, że do Ligi Mistrzów mogą się dostać słabsze drużyny.
W tym sezonie CL grały w nim Ferencvaros i Midtylland. Te drużyny dostały się tam TYLKO dlatego, że UEFA przygotowała dla nich bardzo łatwą droge eliminacji. Inaczej przez niski poziom sportowy nie mieliby by ŻADNYCH szans na zagrania w LM.
Czy jest to uczciwe wobec zespołów znacznie lepszych (np. Tottenhamu, Romy, Arsenalu czy Benfici, które nie mogły zagrać w LM) niż wyżej wymienione? No chyba nie...
1
@messiandiniesta A czy to uczciwe wobec Romy czy Benfici, że już na zawsze byłyby odcięte od topki piłkarskiej? Roma, która wyrzuciła Barcelonę z LM nie miałaby podjazdu do żadnego klubu z SL.
0
@Zoker Nie, dlatego ja oczekiwałby Superligi, ale takiej w której miejsca należy sobie wywalczyć przez gre w swojej rodzimej lidze.
I jeśli w tej Superlidze chciałyby grać zespoły z Polski, Węgier, czy Danii musiałyby pokonać po drodze rywali o klasie Romy, Sevilli czy Benfici, a nie Dundalk, czy Molde.
0
@messiandiniesta No właśnie, więc widać, że format SL nie był zbyt dobry. Sam w sobie pomysł nie był zły, ale wymaga on jednak wielu poprawek, a nie wypięcie się na resztę piłkarskiego świata i niech najbogatsi stają się jeszcze bogatsi. Z perspektywy kibica Barcelony to SL rzeczywiście mogła wydawać się atrakcyjna.
0
@Zoker
a co takiego Roma zanczy w Europie?
3 mistrzostwa Włoch, 1 Puchar UEFA - przeciętny klub, no wyrzuciła ile 3 lata temu? to co Real to słaby klub bo przegrał z nami x lat temu 2-6 u siebie? ludzie to historia i jeden mecz