La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

4

PEREZ

Najlepsze co mógłby zrobić teraz Perez to wyjść i powiedzieć:" spoko wygraliście!!!

Nie chcecie zmian to ich nie będziecie mieli, nie chcecie ciekawszej piłki i lepszych rozgrywek to ich nie będziecie mieli.

Chcecie za wzór mieć UEFA i prezesa PSG co jawnie omija FFF i mówią wspólnie o romantyczności. To macie ten wzór. My chcieliśmy dialogu. Rozgrywki byłyby otwarte i nie zagrażały ligą co było już mówione.

ALE NIE TO NIE

SUPERLIGA zostaje w formacie turnieju towarzyskiego - przygotowań do presezonu z tymi co zostali, kluby które podpisały klauzule i się wycofały zapłacą za te imprezy:)
Jak się ni wie co się podpisuje to trudno.
Dzięki za kasę.

Narka."

konto usunięte

1

@lucca87 I co zapłacą za 3 kluby które zostaną?

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96
Daj mu spokój jeszcze chłopak w szoku jest,że ten supersyf się nie udał

1

@MesQueUnClub96
jesli mieli taką umowę to tak

szczegółów nie znam, tekst ma mieć charakter humorystyczny

0

@MarioVeB!
no leć dalej oglądać romantyczny futbol UEFA i równych sobie szejków

LM_2021_dl Realu

konto usunięte

1

@lucca87 wątpię że mieli takie umowy.

1

@MesQueUnClub96
to możesz wątpić nikt ci tego nie broni, ale dużo źródeł podaje że były takie umowy
z biznesowego punktu widzenia to byłoby rozsądne i skuteczne na takich frajerów jak kluby angielskie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?