La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1084 Culés

3

Żydówka o tym jak wygląda teraz życie w Izraelu. Segregacja na gorszych i lepszych oraz bransoletki śledzące. Jak odcina się tam dostęp do pracy, kultury i edukacji tym, którzy korzystają z podstawowych wolności.

https://www.facebook.com/RuchNarodowy/videos/454912372278705/

Obyśmy nie dali sobie zrobić takiego podziału w Polsce, bo do tego to zmierza.

6

@JANEK777 jak widzę twoje posty to nawet ich nie czytam bo wiem że tam nic mądrego nie ma

konto usunięte

0

@JANEK777 chwała Izraelowi jeśli to prawda. W polsce nie ma żadnych ograniczeń i dzięki tej wspaniałej wolności umierają ludzie w setkach tysiecy. Nie powinno być żadnych wolności jeśli chodzi o zdrowie innych ludzi. Chcesz to się nie szczep, ale nigdzie nie zostaniesz wpuszczony - tak powinno być wszędzie. Ale faszystowska prawica nie pozwoli niestety na to i będzie zabijać ludzi w jeszcze większych ilościach.

2

@Odcinkowy Odczujesz to samo na swojej skórze, to wtedy zrozumiesz :) Choć mam nadzieję, że Polacy będą jednak potrafili się zjednoczyć przeciwko władzy, mającej zapędy totalitarne i orwellowskie.

2

@nitey Ty leczysz się na głowę? Bo wydaje mi się (i myślę, że nie tylko mi), że bardzo wskazane.

1

@nitey "Faszystowska prawica", a popierasz segregacje ludzi na dwie klasy i prześladowanie tych gorszych XD

Komentarz usunięty

3

@JANEK777 Nie trać czasu na osobniki niedorozwinięte umysłowo i chore z nienawiści do innych - serio, nie warto. Pelikanki łykną wszystko, co im TVN/TVPiS powie - łącznie z tym, że po szczepieniu tworzą pole siłowe, przez które wirus nie wnika. Co tam opinie absolwentów szkół medycznych czy profesorów, oni wiedzą lepiej, kto jest lepszy, a kto gorszy :D

konto usunięte

3

@JANEK777 zgadzam się z @wroclawianin89 ignoruj tego osobnika;)

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

@nitey no patrz nie głosowałem na nikogo z tej dwójki xD

4

@nitey
ty koleś leczysz to jakoś? przebadali cie w dzieciństwie dobrze?

może jeszcze niech gwiazdy na ramieniu noszą

co za pojebani ludzie, do czego ten świat zmierza

3

@Barca1992 @JANEK777 @wroclawianin89

ja może się zaszczepie nie wiem ciagle sie waham, ale nawet jak się zaczępię jestem preciwko takiem zachowaniom jak naziści podczas WWII

jak trzeba być pojeb...żeby takie coś popierać i jeszcze mówić o innych faszyści - po prostu ten koleś to bezmózg

jak tak beda chcieli zrobic w polsce pierwszy wychodze na ulice ziomkami z dzieciństwa walczyć o społeczństwo

konto usunięte

4

@lucca87 szkoda nerwów na takich jak on,nikt normalny nie popiera segregacji ludzi jak za holokaustu

3

@Barca1992
czytam takie coś i po prostu nie wytrzymuje, hitlerowiec się znalazł

nigdy więcej takich ludzi

pozdro

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?