La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

25

2

@macio_944 Ale słodziak ^^

2

@macio_944 Aj z tymi jeżykami u mnie jest tak, że co prawda są urocze itd, ale mój pies uważa inaczej. I już wczoraj ten maluch się o tym przekonał. Mój pies tak nim tarmosił tak po nim skakał, że szok jednym słowem ledwo nad nim zapanowałem. Rozpoczyna się sezon a ja w domku muszę chodzić z psem na smyczy.

2

@Kgorecki2500 Polecam profil na fb: Mr.Pokee the Hedgehog :)
Kiedyś myślałem, czy by sobie jeża pigmejskiego nie kupić. Ale trzeba też mieć jednak odpowiednie warunki, nawet dla tak małej istoty. Może kiedyś :)

1

@macio_944 też się zastanawiałem, ale na ten moment na pierwszym miejscu jest żółw :)

1

@Kgorecki2500 Żółw też spoko. Kiedyś marzył mi się szynszyl. Ale na pierwszym miejscu -> pies, może za rok lub dwa. Z jednej strony marzy mi się Golden Retriever, ale z drugiej fajnie byłoby jakiegoś psiaka wziąć ze schroniska...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?