La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 860 Culés

2

Czy wiesz, że...

Dwa kluby z Glasgow - Celtic oraz Rangers mogą niedługo dołączyć do angielskiej Premier League.
Podobno pomysł reformy tych rozgrywek został już zaakceptowany przez UEFA.

5

@michaleu Aha czyli UEFA tam ma w nosie małe kluby (pozostałe z ligi szkockiej) i zezwala na przejście największych do innej ligi, pozostawiając ich w trudnej ekonomicznie sytuacji bo już nie dostaną tyle kasy od sponsorów, za prawa tv bez tej dwójki.
Jak to było z SL solidarność itd...
Hiopkryzja

2

@michaleu Umówmy się, że to miałoby sens tylko i wyłącznie gdyby liga Szkocka miała przestać istnieć lub gdyby zostało w niej ze 4 kluby w innym wypadku to jest gwałt na historii i lokalnych kibicach.

konto usunięte

0

@michaleu angielskie kluby Sienna to nie zgodzą, bo to oznacza praktycznie dwa miejsca w lidze mniej dla nich.

1

@michaleu Już od dawna Celtic i Rangers to próbują przepchnąć ale im się nie udaje. Angielskie kluby tego nie chcą. Szczególnie te słabsze z resztą nie można im się dziwić. No ale dla 2 klubów ze Szkocji byłby to ogromny finansowy skok ale dla ligi Szkockiej kompletna tragedia i zapaść.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?