La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

1

Kurde szkoda Wojtka z KFD. Fajnie że ludzie tyle wpłacają.

https://zrzutka.pl/ymbw5t?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button

0

@matirix20 Już wpłacone jest ponad 500% wymaganej kwoty. Swoją drogą odbiegając od tematu tego gościa, bo go nie znam to jednak mam problem z wieloma takimi „guru” siłowni, którzy często w swoich wpisach na forach lub filmikach na youtubie pokazują swoje gówno- diety szerszej publiczności. Jakiś czas temu był przykład Simonte, który trafił do szpitala w związku z niewydolnością nerek, bo przedobrzył z kreatyną. Jak się ogląda filmiki warszawskiego koksa to też można odnieść wrażenie, że wystarczy jeść byle gowno, ale byleby się kalorie i podaż białka zgadzały. Nie mówiąc juz o jednym gościu, który w co drugim posiłku zaleca jeść szpinak, który silnie oddziaływuje na nerki. Nie mówię, że w tym wypadku jest tak samo, ale te problemy nerkowe u tych guru siłowni są nadzwyczaj często spotykane

0

@patry295 Tego Simonte nie lubię. Młody gość myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Ale on jest wielkim motywatorem i coachem!



Co do Wojtka ze zbiórki on słynie z "opowieści z bramki"
Opowiadał różne historię jak stał na ochronie. Wydaje się spoko gościem i nie typowym szpanerem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?