- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2322 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2322 Culés
0
Czy ktoś z was naprawdę naiwnie zakładał że lewy wróci i pobije jednak rekord?jeśli tak to naprawdę jesteście naiwni.
1
@damiano996 Szkoda że przed meczem nie wylazłeś z jaskini :P
0
@Mario96w byłem zajęty polowanie na takich jak ty a poza tym wiedziałem o tym jak dostał kontuzje
0
@damiano996 Co widzę Twój komentarz to jakaś arogancja i nieodparta chęć dowalenia komuś, weź się ziomek przejdź na spacer czy coś kompleksiarzu :D Btw rekord wciąż do zdobycia :P
0
@Mario96w po prostu punktuje naiwność ludzi na tej stronie. Śmieszy mnie to jak wiele dzieciaków tutaj jest i jak wielu prawicowców którzy gadają bzdury lub marzą o czymś co jest nierealne. Po prostu mnie to bawi.
A co do dowalania to jeśli ktoś pieprzy głupoty to trzeba mu dowalic.
Btw rekord nie będzie pobity
1
@damiano996 Może będzie, może nie po kiego od razu wyskakiwać z taką arogancja do rozmówcy? Ciśniesz innych od dzieciaków, a sam zachowujesz się jak przeciętny gimnazjalista xd
0
@marcin62 bardziej sarkazm używam
0
@damiano996 Ja rozumiem jakby chłop miał 10 bramek do zdobycia w trzech meczach wtedy można mówić o naiwności, ale bez przesady.. wszyscy wiedzą na ile stać Roberta (nawet po kontuzji nie zagrał jakoś tragicznie na tle słabego dziś Bayernu) i upatrywanie tego rekordu nie jest żadną naiwnością, a realnym marzeniem wielu kibiców, taka szansa nie zdarza się zbyt często, a kibicowanie jakbyś nie zauważył w dużym stopniu polega na wierze i nadziei dlatego ta gadka o naiwności jest moim zdaniem niepotrzebna :P