La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2698 Culés

0

Najbardziej w tej dyskusji o Superlidze bawi mnie argument mówiący o tym ze wiele klubów zbankrutuje.
Kilka klubów z Europy przez szereg lat miała w du**ie zasady ekonomi czy często nawet logiki. Przeprowadzali transfery za ceny niewspółmierne do cen rynkowych. Wszystko to sprawiło ze te kilka klubów weszło na wyższy poziom.
I dlatego teraz w sytuacji którą jest pandemia klubom tym grozi bankructwo nagle cały świat ma ich ratować.
Dlaczego ? to jest odwieczne prawo dżungli, wg. mnie to było by genialne gdyby te wszystkie wielkie nadęte kluby spadły z rowerka, może by się skończyła ta patologia w futbolu, a kluby które są mądrze zarządzane otrzymałyby swoją zasłużona nagrodę i swój „cykl”


0

@MysticCat I komu byś kibicował, gdyby Barcelona spadła z rowerka, bo na ten moment jesteśmy na samym szczycie 'tych klubów'

0

@blodziakk Dalej bym kibicował Barcelonie, co za idiotyczne pytanie. Dlaczego miałbym zmieniać klub, Ty jesteś takim sezonowcem ?!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?