La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 708 Culés

4



100% racji. Rodrigo de Paul to materiał na piłkarza grającego co rok w lidzę mistrzów. To jest absurd, że chłop nadal kopie w tym Udinese.

Ten sezon - 8 goli, 7 asyst
1.3 odbioru na mecz, 2.4 strzału na mecz, 2.4 kluczowego podania na mecz, 3.5 dryblingu na mecz. Najlepszy pomocnik tego sezonu obok Kessiego i Barelli w Serie A.

2

@Homeopata8989 zgadza się

1

@Homeopata8989
100% racja, 26 lat więc to odpowiednai pora na zmaine otoczenia

0

@Homeopata8989
nie golądam jego meczów, jaki to typ pomocnika? czy wg Ciebie byłby potrzebny Barcelonie np.?

1

@lucca87 We Włoszech taka pozycja określana jest jako "mezzala". Raczej Barcelonie by się nie przydał, bo ciężko znaleźć odpowiednik jego pozycji z Udinese, gdzie gra świetnie. Myślę, że w takim Realu mógłby spróbować grać za Modricia.

A pomocnik to taki misz-masz. We wszystkich aspektach gry jest bardzo dobry, coś jak De Jong czy Modrić. Szybki, z dobrym podaniem, dryblingiem czy też strzałem.

0

@Homeopata8989
dzięki za charakterystykę:) kogo masz na avatarze? jesteś też kibicem jakiegoś zespołu z Włoch bo widzę że chyba znasz charakterystykę tej ligi

0

@lucca87 Na avatarze właśnie mam Rodrigo de Paula od jakiegoś roku :D

A we Włoszech sympatia do Interu od młodzieńczych czasów i R9.

0

@Homeopata8989
a widzisz:) ja go kojarzę bez zarostu, ale znam go bardziej z jakiś skrótów meczów i statystyk:) niestety nie mam czasu aby ogladac mecze Udinese ale na copa chetnei mu sie przyjrze blizej w reprezentacji Argentyny:)

1

@lucca87 Będzie mocna Argentyna na Copa America. Liczę tylko, że selekcjoner postawi na Musso/Martineza w bramce, bo obaj grają kapitalny sezony, a nie na Armaniego. Paredes wszedł na światowy poziom od niedawna, Rodrigo de Paul to samo, ofensywa też miazga, bo Lautaro/Messi/Di Maria czy nawet ten Ocampos. Jedynie z tyłu bieda, bo prócz Tagliafico i Otamendiego to żadnych dużych nazwisk.

0

@Homeopata8989
wg mnie główny faworyt obok Brazylii, która mimo wszystko jest bardziej kompletna przez obronę, ale z drugiej strony w Argentynie wreszcie widać zespół
a marchesin? co o nim sądzisz?

w obronie na siłę są jeszcze tacy piłakrze jak sensi, medina - ale obja na razie średnio znani i lisandro martinez z Ajaxu:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?