La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

4

Patrząc w historię trenerską Piolego to wygląda na to, że Milan swój prime już miał, a teraz będzie tylko już przeciętnie, bowiem Pioli słynie właśnie z tego, że to kapitalny trener by ugasić pożar, ale kompletnie nie potrafi reagować na kryzys zespołu i czarna seria będzie trwała długo. Tak było w Interze, Lazio czy Fiorentinie i póki co schemat powtarza się w Milanie.

Odrzucili dogadanego Rangnicka w wakacje, bo Pioli robił wyniki jakich klub nie widział od dekady, ale w kontekście przyszłych lat to ta decyzja może być zgubna.

0

@Homeopata8989 Ragnick to trener i dyrektor sportowy, więc nie tylko Pioli, ale Maldini by poleciał. A Maldini latem dobrą robotę zrobił, zimą zabrakło wzmocnienia prawej strony i napastnika, bo Mandżukić to jest emeryt, który nie ma siły chodzić, a co dopiero grać i walczyć z czego słynął. No, ale do wydania miał całe 0 euro. Wypożyczenie takiego Tomoriego i tak okazało się strzałem w 1otkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?