La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

2

Ktoś tu wczoraj napisał, że Real nigdy nie awansował po wyniku 1-1 uzyskanym u siebie z pierwszego meczu. To bzdura w 2013 awansował po 1-1 z Man.Utd u siebie. Na wyjeździe ograł Man.Utd 1-2 Także błąd nie pamiętam niestety nicku, ale wiem, że coś podobnego czytałem wczoraj po meczu. Komentarz do kosza, chyba, że chodziło o same 1-1 na etapie 1/2 wtedy mój komentarz do kosza. Ale wydaje mi się, że ktoś pisał ogólnie bez względu na etap rozgrywek.

1

@AmigoBlancos potem mu odpisał pewien użytkownik o dwumeczu z United.

28

@El Madridista. O jak sobie ładnie rozmawiają kibice Realu na forum Barcelony :)

konto usunięte

1

@AmigoBlancos te historyczne 1:1 i awanse, przegrana 3:0 i awans po 8:1, nie ma nic durniejszego niż takie historyczne porównania bo od 50 lat przy takim wyniku nie awansowali, ale za to mieli 18 czerwonych kartek. Co za durnota.

konto usunięte

3

@Martwy u siebie moga porozmawiać z 10 latkami tylko ...

2

@Martwy jesteśmy wdzięczni za użyczanie strony.

2

@El Madridista. Już się tak nie denerwuj. Rozumiem, że jesteś zły po wczorajszym wyniku ale mój komentarz nie miał na celu nikogo prowokować czy obrazić

0

@AmigoBlancos
mu chyba chodziło o 1/2

0

@AmigoBlancos Po co do tego wracać? Ktoś po prostu się pomylił.

0

@Martwy nie było w tym ani troche zdenerwowania :)) a z wyniku, patrząc na to jak wyglądał mecz, jestem bardzo zadowolony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?