- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1709 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1709 Culés
2
Pomimo wczorajszego stwierdzenia, że jest szczęśliwy w Paryżu, Neymar nadal pragnie zagrać w Barcelonie z Messim w przyszłym sezonie. Poinformował swoich byłych kolegów z drużyny, że chce wrócić, o czym wie również zarząd Barçy. @ffpolo [md]
13
@Fabik87 a na końcu pewnie i tak zostanie :D okienko bez Neymara w tle okienkiem straconym.
0
@Fabik87 Logiczne, że nie shejtuje publicznie PSG. Zabezpiecza się w razie jakby romans z Barcą nie pyknął.
0
@Ghotti za nudno by było ;-) ale coś może być na rzeczy. Za długo trwa Jego ewentualne przedłużenie kontraktu z PSG. Ale z drugiej strony Romano i Bechler piszą, że na pewno przedłuży. Saga trwa :-)
1
@Fabik87 o ile jest cokolwiek na rzeczy w co wątpię to co najwyżej chce ugrać jeszcze parę baniek do kontraktu ;) ale kto wie, zobaczymy do 30.08 się jakoś chyba wyjaśni :D
0
@Ghotti tak też może być :-) od przybytku głowa nie boli ;-)
1
@Fabik87 Polo to bardzo dobre źródło.
3
@LuisSalvano Jakby napisali, że nie chce przyjść do Barcelony to byś napisał, że to ciulowe źródło. Luis w całej okazałości.
0
@LuisSalvano to prawda.
0
@swiergol2 Nie. Polo, Romano i czasem Romero to dobre źródła.