- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
6
Walicie czy nie?
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
7
Plan luzowania obstrzeń (jak ktoś nie oglądał konferencji MZ)
1 maja: umożliwienie części aktywności sportowych na świeżym powietrzu (zwiększony limit z 25 obecnie do 50 osób), ale także w basenach dla grup zorganizowanych, z maksymalnym obłożeniem 50 osób.
4 maja: wraca handel detaliczny, otwarcie galerii handlowych, sklepów budowlanych i meblarskich, z limitem 1 osoby na 15 m2. Do szkół w trybie stacjonarnym wracają dzieci z klas 1-3, z obowiązkowym wietrzeniem klas podczas każdej przerwy. Otwarcie galerii sztuki i muzeów (limit obłożenia 50 procent).
8 maja: otwarcie hoteli w reżimie sanitarnym.
Tydzień później (15 maja): uruchomienie ogródków kawiarnianych, dzieci z klas 4-8 i szkoły średnie: nauka w trybie hybrydowym. Wracają imprezy okolicznościowe jak komunie, z limitem 15 osób. Nie obowiązuje już nakaz zakładania maseczek na wolnym powietrzu.
29 maja: Usługi gastronomiczne wewnątrz (obłożenie 50-procentowe), także imprezy okolicznościowe. Otwarcie krytych obiektów sportowych: siłowni i klubów fitness, a także solariów. Limit: 1 osoba na m2. Powrót nauki stacjonarnej dla wszystkich uczniów.
@Kgorecki2500
3
@tomek8756 No i fajnie że luzują. Tylko dlaczego maseczki są zbędne 15 maja, a nie np. 14 maja i dlaczego puszczają do szkoły na niecałe 2,3 tygodnie nauki
2
@tomek8756 1 Czerwiec - nadchodzi 4 fala.
2
@Kgorecki2500 Dla mnie te szkoły na te 2,3 tygodnie są bez sensu, powinni dobrze przygotować szkoły na otwarcie we wrześniu,by znów ich szybko nie zamykać jak w zeszłym roku