La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 648 Culés

konto usunięte

4

Konfederacja Wolność i Niepodległość skomentowała aktualne wydarzenia w polityce polskiej.

1

@Quavosk Niestety patrząc, że ostatnio sondaże PISowi idą w górę to chyba jednak zapomną.

1

@Kgorecki2500 650 plus i wszystko wróci do normy.

konto usunięte

0

@Quavosk Kiedy właśnie brak dogadania się byłby ze szkodą dla portfeli obywateli :D

0

@Quavosk kasa jest potrzebna ale musi być wydana na całą Polskę.Po Covidzie jest to potrzebne.Suwerenność jest to używane słowo po to aby ziobro robił własne Deale.Aby mogli być w wielu aferach bezkarni.Kompletnie nie ufam tym co chcą Polski poza ue.Za pewne zrobią własny folwark kierunek białoruś.Wiedząc że czeka nas transformacja gosp. I budowa infrastruktury która jest nieskończona.Opowieści że ta kasa nie jest potrzebna jest działaniem na szkodę państwa.Słowo suwerenność jest manipulacją do własnych celów niekoniecznie dobrych dla Polski.Jak choćby z tymi pieniędzmi.

1

@Kgorecki2500
Są to manipulowane sondaże, od wielu lat to robią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?