La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1909 Culés

0

Przy odejściu Dembélé i Coutinho z tych większych nazwisk, kto ewentualnie mógłby do nas przejść prócz Aguero/ Depaya i Garcia pewniak.?

3

@Dembouz1899 Neymar

konto usunięte

0

@Dembouz1899 W tym okienku Neymar. Za rok bardzo bym chciał Lukaku, ale nie wiem, czy jest / będzie w planach Koemana (o ile zostanie) i Laporty.

W tym okienku moim zdaniem w 100% wystarczą: Neymar, Depay, Aguero, Garcia + Balde z Barcy B i Moriba na stałe w pierwszej drużynie.

konto usunięte

0

@Dembouz1899 a takie offtop pytanie jak Dembele odejdzie to zmieniasz nick i avatar? :D

1

@Emhyr Wtedy zobaczymy, ale najważniejsze jest dobro klubu

2

@LuisSalvano Neymar co roku jest na 100% w Barcelonie :D oh sh*t here we go again :)

konto usunięte

0

@ElPonczato No nie jest co roku na 100% ;) Jednak z każdym kolejnym rokiem ten % się zwiększa. Teraz jest moment kulminacyjny, na który składają się:

-jedynie rok kontraktu Neymara
-prawdopodobne pozostanie Leo w Barcy (nie wierzę, że odejdzie)
-wygranie wyborów przez Laportę (nie ma on kosy z szejkiem, do tego jest ogarniętym człowiekiem i przede wszystkim chce Neymara, o czym już wspomniał)
-prawdopodobne odpadnięcie PSG z LM (i być może brak mistrzostwa w Ligue 1)

0

@Dembouz1899 Wijnaldum

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?