- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1802 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1802 Culés
10
Mateu Alemany, Ramon Planes i Koeman spotykają się każdego dnia i kontynuują planowanie następnego sezonu.
Priorytety to: środkowy obrońca (Eric García) i odejście Umtitiego, pomocnik (klub daje zaufanie Ilaixowi i Nico Gonzalezowi), jeśli będzie więcej odejść z klubu, uwzględniony zostanie 1 transfer, atak (Depay lub Kun) lub nawet obaj, jeśli sprzedany zostanie Braithwaite.
0
@Worny a gdzie dopiska o Neymarze??? Na bank gdzieś jest tylko może ukryta małym druczkiem, trzeba poszukać, Neymar wróci tego lata już na 100%
0
@KacperVEB Przecież napisał dziś o tym, że Laporta zamierza sprowadzić Neymara... To są dodatkowe transfery. Po kiego grzyba ma 10 razy dzisiaj pisać o Neymarze? Neymar ma być bombą transferową, a powyższe nazwiska solidnym uzupełnieniem składu.
0
@LuisSalvano No ciekawe jak to wszystko się zakończy, ja nie wierze dalej i zdania nie zmienię
0
@Worny no to niezłe wzmocnienia do ataku...
Z drugiej strony...mało jest dostępnych rasowych napadziorów.
Priorytetem niestety na to lato nie jest kupno, a sprzedaż. To jest biznes i najpierw muszą się zgadzać cyferki w excelu. (Pozdrawiam z tego miejsca Bartomeu. Pyton ci w oko.)
Dla nas kibiców - wiadomo - spektakularne transfery DO klubu.
Prawda jest taka, że MUSIMY pozbyć się graczy pokroju Coutinho, Pjanić, Umtiti, Neto, Firpo, Braithwaite, czy nawet Puig czy Dembele. Musimy zwolnić płace i z 200 milionów uzyskać z transferów. Nie wiem jak my to zrobimy, ale musimy. Jak szczęście dopisze, to może uda nam się ściągnąć tego Garcię, Emersona, Depaya. Resztę załatać szkółką.
O Haalandach możemy zapomnieć latem niestety. Dopiero niedawno do mnie to dotarło i boli cholernie..