La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

1

U mnie dziś pizza wjechała z pizzerii a co u was na wieczór zaplanowane? :D


Hannibal już gotuje uważajcie ^^

0

@LeoMessi1994 Dzisiaj nic, ale we wtorek KFC będzie zamawiane:)

0

@LeoMessi1994 U mnie zapiekanki (z serem, szynka, pieczarkami i cebulką.) do tego piwko Heniek z butelki i czekam na meczyk. :)

1

@Lionel_Messi10 bardzo dobry zestawik :D

0

@LeoMessi1994 Smacznej pizzy ziomuś :))

1

@Lionel_Messi10 dzięki ja również tobie życzę smacznej zapiekanki ^^ i oby dobrego wyniku meczyku :]

1

@Kgorecki2500 Na bogato :p Ja we wtorki lubiłem chodzić do KFC jak były jeszcze te kubełki wtorkowe , może będą jeszcze w tym roku ;)

1

@LeoMessi1994 Dzięki byczku. :)

0

@tomek8756 Chodziłbym częściej, ale u mnie KFC jest w dość niewygodnej lokalizacji niestety. Ale ostatnio można w końcu zamawiać z dowozem do domu więc git

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?