La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

13



No kompromitacja Lewicy. Nie pierwsza, nie ostatnia :)

konto usunięte

3

@DonMatteo901 serio tak powiedział? XD

3

@DonMatteo901 - Jak będziemy wszyscy mądrzy, to za 2 lata będziemy rządzili. Za 2 lata będziemy wydawali te pieniądze - mówił Włodzimierz Czarzasty o Funduszu Odbudowy i Krajowym Planie Odbudowy, które Lewica poparła w zamian za wpisanie jej postulatów. "Trzeba mieć co wydawać" - zaznaczył. - Jak ktoś tego nie rozumie, jest c**ą, nie politykiem - powiedział odnosząc się do krytyki ze strony reszty opozycji.

Widzę, że jest bardzo optymistycznie nastawiony do zwycięstwa i wydawania tych pieniędzy. No chyba że PIS wykorzysta te środki na 1000+ ;)

0

@Kgorecki2500 Na ten moment jakby mieli wejść do rządu to pewnie z KO i partią Holowni a prędzej czy później to wiadomo jak się skończy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?