La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

42

Ter Stegen, dzięki któremu jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy jest już widzę sprzedawany.
Między innymi dzięki niemu wygraliśmy Puchar (obroniony karny przy 1-2 dla Sevilli), w Lidze ratował nas na przykład z Osasuną, Elche (mecze wygrane 2-0, ale przy 1-0 dla nas było nieciekawie). W Superpucharze też zagrał totalnego szefa (półfinał i 2 obronione karne, oraz znakomite interwencje w dogrywce). Wczoraj nie wiem, w którym miejscu mógł zachować się lepiej. Pierwsza bramka to znakomite wykończenie Darwina, a druga to kapitalna główka Moliny. Piszecie, że wszystko co leci w bramkę, wpada do niej. Pamiętajcie, że linia obrony Barcelony jest ustawiona chyba najwyżej w Europie i gdy idzie dobra kontra, przeważnie jest ona zabójcza.
To samo z Umtitim - w przerwie czytałem, że wrócił Samuel z sezonu 16/17 a po meczu już jest szamanem bez kolana.

4

@VamosRakieta Ale wiesz, że tutaj jest dużo chorągiewek? Poza tym bramkarz to najbardziej niewdzięczna pozycja.

3

@VamosRakieta frustracja kibiców musi znaleźć ujścia właśnie w takim sprzedawaniu i obrażaniu piłkarzy. Co zrobisz, na głupoli nie ma rady.

1

@VamosRakieta za wiele tych obron nie wymieniles i chyba tu jest problem

1

@VamosRakieta 1 gol, to wyjście nogami i otwarcie krótkiego. Zrobił dobrze skracając, ale zostawił krótki w sytuacji gdzie piłka leci od bramki. Do tego to wyjście nogami, mógł nawet klęknąć na kolanku prawym i zablokować możliwość uderzenia po ziemii. Drugi to się praktycznie położył, zamiast odbić i spróbować wybronić q taki sposób.

konto usunięte

5

@VamosRakieta Z bramkarzami czasami tak jest że jak idzie to łapią wszystko a jak nie idzie to co strzał to bramka. Klasa bramkarska nie zmieniła się w przypadku MATSa, po prostu ma mniej szczęścia.

5

@AlexDark00 @Jakchcesz w grudniu każdy by w ciemno brał scenariusz, w którym gramy do końca w lidze i zgarniamy Puchar.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

2

@amanter Tak, bo wymieni ci każdą jedną, bo nie ma co robić tylko pisać na LR wszystkie interwencje Ter Stegena z kilku miesięcy xD

1

@amanter to teraz Ty mi podaj przykłady sytuacji, w których zawalił.

2

@Rewolucja123 przy drugim nie ma jak dla mnie o czym mówić. Przy pierwszym można podyskutować, ale jak dla mnie absolutnie to nie jest wina Matsa.

4

@VamosRakieta Nie winię go za te gole, ale twierdzę, że mógł więcej zrobić. Przy 2 natomiast on w ogóle się nie odbił od ziemii.

9

@VamosRakieta A ja się delikatnie Rakieta z Tobą nie zgodzę. Uważam, że Marc ma obniżkę formy i to dosyć mocną. Tu nie chodzi o żadne sprzedawanie czy plucie na niego, ale o fakty. Kiedy popatrzysz np. na Thibauta w Realu to zobaczysz, kto jest w formie. Uważam, że w ostatnim czasie stracił coś z pewności siebie, ten element, który pozwalał mu bronić rzeczy niemal niemożliwe do obrony, jak to dziś robi bramkarz Realu. Notuje też sporo strat przy wyprowadzaniu piłki, które też czasami doprowadzają do groźnych sytuacji. Pewnie to chwilowa sytuacja, i nadal pełne wsparcie dla niego, jednak nie możem kłamać, że nie jest w słabszej formie, skoro w niej jest.

2

@Pilka_jest_okragla nie no oczywiście, konstruktywna krytyka tak jak w Twoim przypadku albo @Rewolucja123 jest jak najbardziej słuszna, bo w porównaniu z Courtois, którego wymieniłeś Marc jest w słabszej formie i to jest fakt, ale odnoszę się do ludzi, którzy piszą, że jest to bardzo słaby sezon Marca.

0

@Rewolucja123 teraz rozumiem, o co Ci chodzi. Ja jednak będę go w tej sytuacji bronił.

1

@VamosRakieta Komentarze na stronie są coraz bardziej żenujące. Dzieciarnia się masakryczne tu wylewa po przegranym meczu i zaczynają się zabawy w football managera.

1

@VamosRakieta Teraz weekend mam, to sobie zerknę nanparę tych goli straconych z Marciem w bramce z tego sezonu. Możliwe, że kontuzja mogła mieć wpływ na formę.

1

@Rewolucja123 możesz mnie oznaczyć.

2

@Pilka_jest_okragla w punkt. Ja już jakiś czas temu pisałem o tym, że MAtS niestety nie ratuje tak bardzy jak to miało miejsce we wcześniejszych sezonach. Osobiście uważam też, że Marc musi mieć drugiego silnego bramkarza z którym będzie rywalizował, a niestety Neto dla mnie nie zagraża mu w najmniejszym stopniu. Cillesen był o wielę większą konkurencją dla niego to i Niemiec bronił tak, że nikt by go z tej bramki nie wygryzł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?