- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1170 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
23 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1170 Culés
#Tiki-takaOficjalnie: Éric García piłkarzem Barcelony. Kontrakt obrońcy będzie obowiązywał do 2026 roku.
6
GG! Laporta zaskakuje coraz bardziej:)
5
No i super. 2 najważniejsze pozycję wzmocnione choć mam nadzieję, że na ŚO przyjdzie ktoś jeszcze.
20
Laporta szykuje nam chyba caly tydzień transferów
3
Nie wiem po co te kontrakty od razu na 5 sezonów. Później ciężko się pozbyć jak ktoś jest slaby.
8
@Bogan a jak się sprawdzi to zapytasz czemu dali taki krótki?
2
No bravo:) oby tak dalej i sprzedaż trzeba ruszyć
3
@Bogan tylko ze on nie będzie zarabiać kosmicznego siana.
1
@WiernyKibicToJa Przecież to są transfery, o których było wiadomo od dawna.
0
@Bogan A myślisz, że jak Garcia zgodził się na obniżkę to nie podyktował swoich żądań?
1
@Geble Neymar też już był klepnięty. Lepiej poczekać do oficjalki zawsze :)
1
Witaj w domu Éric ! :))
0
@Geble bardziej mi chodziło, że tak szybko. Wczoraj Kun dziś Eric :) tydzień transferów sie zapowiada jakiś
1
Jeszce Depay i Wijnaldum i mamy transfery za free.
1
@Geble Tak tak, jak Veratti i Ney u nas, Sancho w Utd i Falcao w Realu... Transfer to transfer po oficjalnym ogłoszeniu.
0
@DamianPSV Nie zapytam. Mam nadzieję, że wypali. Natomiast patrząc z perspektywy ostatnich 10 lat, długość kontraktu może powodować problemy.
0
@Krzychu83924 Tutaj zgodna.
0
@KapiFCB Myślę, że obie strony doszły do wspólnego porozumienia ;) Obie miały swoje oczekiwania. Niczego to nie zmienia tym kontekście. Jakby miał np 3letni z opcją przedłużenia o 2 kolejne to chyba jemu wielkiej różnicy by nie zrobiło? Zobacz ilu graczy u nas siedzi tylko dlatego, że ma długie kontrakty i nikt ich nie chce ;)