- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1184 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
53 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
42 odpowiedzi
turhiay
9
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1184 Culés
#Tiki-takaLaporta planuje sprzedać Griezmanna, aby móc zarejestrować Messiego i nowe nabytki Barcelony. Ponadto trzy duże gwiazdy Blaugrany musiałyby mieć obniżoną pensję o około 40%, aby spełnić wymogi LaLigi dotyczące limitu wynagrodzeń. Prezydent spróbuje zrekompensować to zawodnikom w kolejnych sezonach, aby łącznie stracili nie więcej niż 10-15%. [Deportes Cuatro]
4
Tylko jedno mi się nasuwa xD
2
Wałek wałkiem pogania :D oddamy Griezmanna za Saula i jeszcze w jakiś magiczny sposób zmusimy graczy do zejścia z pensji. No no
7
Messi na dwa lata>Griezmann na trzy lata
55
Griezmann > coutinho,dembele,umtiti,pjanic razem wzięci
0
To nie może się udac
0
Goście są beznadziejni, tylko pieniądze mają w głowie.
1
już lepiej dembeel sie pozbyć
2
@rogal478 no właśnie nie, skrzydłowych u nas jak na lekarstwo a na pozycji 10 mamy najlepszego gracza na świecie (oby). Ja do dziś nie mogę pojąć jak Bartek mógł kupować Coutinho i Griezmanna mając w składzie najlepszego gracza na tej pozycji na świecie...
0
@rogal478 kto ci go kupi z rocznym kontraktem plus kontuzja na pół roku ?
0
Pytanie jak to ma wyglądać, musieliby przedłużyć kontrakty bo cou i umtiti maja kontrakty do 2023, dembele 2022 i co dalej będziemy się z nimi bujać 3-4 lata? Czy busquets Alba i pique do 2026? Laporta stawia wszystko na szali bo jak kibice nie wrócą na stadion albo wrócą na chwilę to za rok będzie kaplica.
0
Na ten moment nic nie wiadomo - to tylko wymysły dziennikarskie - jeśli nikt poważny nie wypowiedział się na ten temat to tylko gdybanie.
6
Trzeba podziękować bartomeu. Ani transfer dembele, ani coutinho, ani griezmanna, ani braithwaite nie miał absolutnie żadnego sensu.
0
Nie ma szans to jest niewykonalne;D
0
@Plmyszynski united cały czas go chcą i chelsea
0
@rogal478 to że media piszą że chcą go kupić nie znaczy że go kupią...
0
@rogal478 Kto go kupi?
0
dlaczego mieliby obniżać swoje pensje żeby messi mógł dostać grube hajsy?
może wszyscy kibice zrobią zrzutkę dla me$$iego.