- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1170 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
23 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1170 Culés
#Tiki-takaDani Alves jest wdzięczny Barcelonie za otrzymaną szansę, ale nie przyjął dobrze decyzji Xaviego o niezarejestrowaniu go do gry w Lidze Europy. [Sport]
104
Niedawno była informacja że w pełni rozumie decyzję Xaviego i ja akceptuje:)
19
to tylko Sport,spokojnie
2
To dobrze o nim świadczy. Wciąż ma głód gry i serce sportowca. Minie czasu trochę, to zrozumie i się przyzwyczai do tej wiadomości.
1
@Kinginiesta i to z lepszego źródła niż sport.
3
@Kinginiesta Może się rozmyślił.
4
Był zdezorientowany bo nie wiedział że my w lidze Europy gramy....
1
Bardzo dziwna decyzja. Mógł podziękować Umtitiemu albo Ansu a Alves by się przydał...
3
@gaucho104 nie mógł, z tego co rozumiem 3 nowokupionych piłkarzy można zarejestrować
1
@gaucho104 max 3 NOWYCH
1
@gaucho104 chodzi o rejestrację nowych zawodników. Można zarejestrować tylko 3
1
z tego co wiem to z LM do LE podaje się nową listę graczy na wiosnę. Ale mogę się mylić. Jeżeli tak to przepraszam :D
0
@gaucho104 Mylisz się, ale miło, że przepraszasz :)
0
widać, że ma serce i jest bardzo głodny piłki. powinien grać w każdym meczu od początku do końca bo dobrze zabezpiecza nas przed atakami wroga
0
@OsamaDembele na prawdę? Przecież on kondycyjnie po 70 minutach nie dojeżdża, a ma grać po 90 minut? Najlepiej jeszcze co 3 dni...
0
@Fake69 przecież nie musi cały czas biegać przez cały mecz
0
Ma rację, uważam decyzję Xaviego za nietrafioną i fatalną! Oglądałem ostatni mecz Brazylia i gość naprawdę daje sporo drużynie!
0
@OsamaDembele Ty oglądasz mecze? To nie orlik, że sobie staniesz i stoisz... lol
0
@Fake69 ja nie mówię że ma stać ale chociaż truchtać jak Messi