- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1570 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
29 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1570 Culés
#Tiki-takaPhilippe Coutinho jest w Katarze, gdzie ma przejść badania w związku ze swoją kontuzją. [@Benayadachraf]
59
już myślałem, że spotkać się z szejkiem, mógłby go przytulić.
0
Masakra zawodnik za 160mln leży w łóżku pół sezonu
0
@VamosBarca12 Dembele przeleżał prawie sezon temu, jakieś 2 miesiące 2 sezony temu i jakieś 4 miesiące 3 sezony temu, w tym tylko jakieś 3 tygodnie :)
2
@VamosBarca12 bez związku
boli bardziej bo duzo kosztował, ale kontuzje moze zlapac kazdy
1
Pewnie z polecenia Umtitiego...
0
@AduŚ07 ahahhaaahha
0
@SeWo77 co? Przecież Coutinho był kluczowym zawodnikiem w Liverpoolu, przed transferem do nas radził sobie wybitnie. Klopp zresztą wyraził się jasno o jakości Coutinho dodając, że nie rozumie czemu Barcelona kupiła gracza grającego jak 10 skoro ma Messiego.
0
@Murazor Nie był kluczowy, był dobrym grajkiem, ale nie game changer. Zwykły gracz, nigdy nie rozumiałem tej "walki" o niego
0
@SeWo77 przed przyjściem do nas rozgrywał znakomity sezon 14 meczów 8 goli i 5 asyst do tego najlepszy strzelec fazy grupowej LM z 5 golami i 2 asystami w 5 meczach.
0
@SeWo77 Był kluczowy dla Liverpoolu, oj był i dla reprezentacji też
0
Udał się do tych samych szamanów którzy leczyli Umtitiego? Żeby nie wyszło tak że Barca będzie miała w klubie droższy szpital niż ten pisowski na Narodowym.
0
Ile on tą kontuzje będzie miał Jeszce.. Dawać mnie go tu na lewe skrzydło :D
0
to aż do Kataru trzeba lecieć żeby badania zrobić ? lol