`Sin
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
Budzów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB@SuperPatsonFCB
FC Barcelona - Real Madryt (Superpuchar Hiszpanii)
1-1
Everton - Manchester United (Carabao Cup)
1-2
Newcastle - Arsenal (Carabao Cup)
1-2
Saint Etienne - Lille (Puchar Ligi Francuskiej) 1-1
Atletico - Valencia (Superpuchar Hiszpanii)
1-0
Parma - Lazio (Serie A)
0-1
Aston Villa - Liverpool (Premier League)
0-2
West Ham - Watford (Premier League) 1:1
0
@SuperPatsonFCB
Atletico - FC Barcelona 1:2
Celta - Levante 2:1
Osasuna - Real 0:3
Napoli - Inter 1:1
Milan - Lecce 2:0
Bologna - Juventus 0:2
Liverpool - Plymouth 3:0
Manchester United - Aston Villa 2:1
Tottenham - Huddersfield 2:0
MK Dons - Arsenal 0:3
Manchester City - West Ham 3:1
PSG - Rennes 3:0
Lyon - Montpellier 2:1
0
Panowie i Panie, gdzie obejrzę cały mecz z realem jak Messi wieszał pranie na Bernabeu? Proszę o link i dzięki z góry!
1
@SuperPatsonFCB Dzięki za przypomnienie XD ale i tak pamiętałem :P No to lecimy majster (może bedzie extra points) :D
Everton - Bournemouth 1:1
Arsenal - Burnley 2:0
Brighton - Chelsea 0:2
Crystal Palace - Leicester 1:2
Norwich - Manchester United 0:2
Southampton - Wolves 1:1
Tottenham - Manchester City 1:2
Sheffield - Newcastle 1:1
Liverpool - West Ham 3:0
3
@Encore patrząc na Prime to Ibra nie ma podjazdu do naszego napadziora. Niemniej trzeba przyznać że forme utrzymywał na wysokim poziomie jak jeden z najlepszych...
0
@xofcbxo bronimy słowa pań na tej stronie! ????
0
@Zip @tombard nawet słownik wbudowany nie pomaga :)
0
@SuperPatsonFCB
Tottenham - Liverpool 1:2
Brighton - Newcastle 1:1
Everton - Wolves 2:1
Norwich - Watford 0:2
Sheffield - Bournemouth 1:1
Southampton - Chelsea 1:2
West Ham - Burnley 3:1
Arsenal - Manchester United 1:2
Crystal Palace - Manchester City 0:3
Aston Villa - Leicester 0:2
3
Hit dnia z facebooka
Laska daje post na fb: " Jeżeli ludzie zdrowieją, bez szczepień, to w jakim celu mają być szczepienia ?"
Komentarz jakiegoś jej znajomego: "Bo muszą Nano chipy ludzią na całej ziemi w strzepić żeby ich inwigilowac a ten pseudo wirus jest idealną przykrywką."
Ja rozumiem, że ludzie biorą różne specyfiki żeby się dobrze bawić ale mieć taki odlot z samego prania mózgu... Podziwiam :D
0
@xofcbxo Sporo tu można wymienić... Zespół- co z tego, że były w nim nazwiska skoro nigdy nie byli drużyną a zlepkiem gwiazd. Do tego brak klasowych graczy na kluczowych pozycjach (głównie rozegranie i obrona). Presja- im wiecej i bardziej chciał, tym bardziej nie wychodziło a on sam stawał sie toporniejszy i podłamany przez co grał na połowę tego co w Barcy (choć u nas nieraz potrafił ciągnąć ten wóz z weglem). Trener- nigdy nie mieli nikogo kto by to jakoś sensownie poukładał. Każdy budował drużynę oparta na Messim jako tym głównym co miał robić całą grę... Związek Argentyńskiej piłki - tutaj to już grubszy temat. Skoro sam Messi o tym mówił to tam musi być wielkie G. No i myślę, że po części kibice- według mnie on nigdy nie dostał takiego wsparvia jak Diego. Maradona był tam jak bóg, jego kochali. Przy Messim można zauważyć, że w trudnych chwilach w niego wątpili, odwracali się. To nie to samo czym został obdarowany ich bozyszcze...
1
@Robertinho już mniejsza o to, że ta tiki-taka jest na głównej bo to wcale złe nie jest. Myślę jednak, że jako ramka obok artykułów przewijająca się bylaby calkiem fajna sprawą i wyglądałaby mega estetycznie ( nie gdzieś z boku strony tylko obok zdjęć z artykułami jako osobny panel).
0
@SuperPatsonFCB
Chelsea - Tottenham 2:1
Bournemouth - Norwich 2:1
Burnley - Sheffield 1:1
Leicester - Arsenal 1:2
Manchester United - Crystal Palace 2:0
Manchester City - Everton 3:0
Newcastle - Aston Vlla 1:1
Watford - Southampton 1:2
Wolves - West Ham 2:1
Liverpool - Brighton 3:0
1
@xofcbxo hahahaha w sumie, idealnie w punkt! Zeszły ze mnie, dzieki Tobie, negatywne emocje :D pozdrawiam i dobrej nocy^^
0
@Commando ja tam nikogo nie popieram w tym sporze ale Mario ma sporo racji i punktuje Luisa... Tylko właśnie problem tkwi w tym, że ten drugi wydaje się mieć jakieś "plecy". I tu o to w tym wszystkim chodzi. Jedni mogą więcej, inni mniej, gdzie powinien każdy być równy wobec "prawa".
1
@Ratamahatta o ta kwestia też jest ciekawa... Ja bana nie wyłapalem za kropki ale usunięte było z miejsca. Już nie wspomnę o niektórych zwykłych postach Pani @xofcbxo gdzie nie było naruszone nic z regulaminu...
0
@Commando @Slazmi kółeczka swoją drogę ale jak interpretować bardzo odmienne podejście w stosunku do Luisa eS i Mario? To tylko taki najprostszy przykład gdzie jednego prowokacje i docinki są niezauważalne a drugiemu od razu sie kasuje lub wlepia banana^^
0
@Jaca27 pan Panie Kurski to jest niezniszczalny w morde jeża :)
0
Witam wszystkich! Czy uważacie, że na stronie są równi i równiejsi? Czy może "władza" konsekwentnie podchodzi do każdego usera? Można zaobserwować wiele "wojenek" pomiędzy użytkownikami, odmienność zdań (nawet skrajną) ale i zwykłe przyjemne dyskusje o niczym i wszystkim, które magicznie znikają (nie w gąszczu komentarzy). Co sądzicie o tym wszystkim? Skoro na stronie występuje polemika na temat równości traktowania (można to zaobserwować każdego dnia) to jak na świecie ma jej nie być?^^ Zapraszam do dyskusji :)
P.S. Specjalne pozdrowienia dla ogarniacza moich typów podczas banicji i przypominania mi o nich dla @SuperPatsonFCB
2
@Pitbullx98 oho chyba bukmacherka weszła za ostro^^ swego czasu grałem w lotki i szachy ale stwierdziłem, że to przesada :D
0
@Pitbullx98 a skąd ma Pan te pieniążki? :D
0
@Zieliniak zagotujesz się szeryf w tym kominie. Kup sobie jakąś wygodną maskę i po sprawie. Ewentualnie jakaś chustę z logo Blaugrana :)
0
@SuperPatsonFCB
Barcelona - Borussia Dortmund 2:1
Inter - Benfica 2:0
Kopenhaga - Liverpool 1:2
Real - PSG 1:1
Zenit - Celtic 2:1
Valencia - Tottenham 1:3
Atalanta - Bayern 1:1
Lyon - Lipsk 1:2
Bayer Leverkusen - Ajax 1:3
Red Bull Salzburg - Napoli 0:2
0
@SuperPatsonFCB dzięki za przypomnienie :)
FC Barcelona - Real Valladolid 3:0
Real Sociedad - Real Madryt 1:2
Atletico - Sevilla 1:1
Chelsea - Arsenal 2:1
Sheffield United - Liverpool 1:3
Inter - Lazio 2:1
Sassuolo - Napoli 1:2
Sampdoria - Torino 2:1
Roma - Milan 1:1
Fortuna Dusseldorf - Bayern 0:3
Nantes - PSG 0:3
Pogoń - Legia 1:2
0
@SHIBA synu marnotrawny, jest Ci wybaczone! Witamy, swoją drogą na chwilę Cię wcięło^^
0
@SuperPatsonFCB
Austria - Polska 1:1
Słowenia - Izrael 2:0
Finlandia - Grecja 1:1
Turcja - Albania 2:1
Bułgaria - Czarnogóra 1:1
Austria - Słowenia 2:1
Łotwa - Polska 0:3
Włochy - Finlandia 2:0
Bośnia i Hercegowina - Grecja 2:1
2
@l0Messini zadzwoń, lepij wypadniesz. Popisać tez możesz ale uważam ze jedną rozmowę przez kilka dni kobieta lepiej potrqktuje niż bezsensowne pisanie caly tydzien. Ja np. jak pisze to lubię sb robić po kilku dniach jakis dzien, dwa przerwy (bez wiadomosci i telefonów) żeby kobieta sie bardziej "stęskniła" za Twoja osobą. Powodzonka ;)
1
@SuperPatsonFCB
Espanyol - FC Barcelona 0:3
Alaves - Atletico 0:2
Liverpool - Chelsea 2:1
Arsenal - Sheffield United 1:1
Milan - Sampdoria 1:2
Lazio - Roma 2:2
Hertha - Lipsk 1:2
Schalke - Fortuna Dusseldorf 3:1
Bayern - Borussia Dortmund 2:1
Wolfsburg - Bayer 1:2
Bordeaux - Monaco 1:3
Lyon - Marsylia 1:1
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa 1:1
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2:1
0
Wciąż aktualne :)
PiS - Przekręt i Skandal
Prezes, Ciebie to powinien cały naród, wziąć za tą kaczą mordę i na spowiedź przed trybunał stanu zaprowadzić!
1
@SuperPatsonFCB
Inter - FC Barcelona 1:3
Atalanta - Valencia 2:0
Bayern - Tottenham 2:1
Lipsk - Porto 2:0
Galatasaray - Ajax 1:2
Lille - Napoli 1:1
Kopenhaga - APOEL 2:1
Atletico - Zenit 2:0
Benfica - Borussia Dortmund 1:3
Wolves - Wolfsburg 2:1
3
@binczekoladen takie debaty to nie na 6 rano... Ide zrobić piane i do spania po nocce :D