15

Campeones, Campeones, Ole Ole Ole!
Campeones, Campeones, Ole Ole Ole!
Campeones, Campeones, Ole Ole Ole!

0

Tez siedze do 6... Z ciekawosci zapytam. Uderzasz po nocy od razu w drzeme czy cos ogladasz/grasz? Osobiscie zawsze do tej 9 posiedze bo jak wychodze to sie momentalnie budze a w robo łamie konkretnie spanko^^

0

Oo panie po urlopie to bedziesz mial ciekawie xD ale ambitnie ze jeszcze siedzisz na rambli^^ chyba Ci sie noe oplaca klasc^^ dobra nuta kawa i rozkmina do rana a w robo jakos zleci ;)

0

Siemanko! Ktoś też na nocce? :D

1

Dziwisz się? Jak zaraz po transferze wali haslem ze przychodzi do klubu gdzie nie cieszą sie miejscem w srodku tabeli, czyli konkernie wysmiewa swoj byly klub zwlaszcza po takiej "zdradzie"

14

Dzien dobry! Miłego dnia wszystkim cules! Duzo usmiechu na twarzy piekne mordeczki. Niech ten dzien bedzie kolejnym radosnym scenariuszem waszego życia :D spadam spac po nocce ale mam nadzieje ze wy wstaniecie z ta iskra w kolorach blaugrana w oczach i napedzicie kolejny dzien wspanialymi wspomnieniami :) (sie mi rozpisalo... ale szczerze zycze kazdemu osoby ktora bedzie go napedzac do dalszego dzialania bo to takie wspaniale. Wiem udzielilo mi sie duzo tej nocy, takze milego, hej!)

0

Chodzi o młodzika z paryża? nie bardzo widzę go tak "mieszającego z błotem" rywali...

1

D10S:



Nie da się i chyba raczej nie będzie się dało rady już nigdy być ponad tym królem...

0

Ciekawe czy Ronaldo by machał rękami gdyby Messi wygrał :D

2

Jaki płacz i lament tu się odgrywa to jest jakaś masakra :D W dupach wam sie ładnie poprzewracało... Z taką pomocą gramy taką piłkę a wy jeszcze narzekacie. Prawda jest taka że Valverde robi naprawdę dobrą robotę z tym składem a wszystkiego to jeszcze nikt nie wygrał a narzekanie na sędziów po meczu da wam tyle co nic. Zresztą kto się zna na piłce i jest kibicem to wie reszta niech szczeka i płacze...

5

ma ktoś link do streama z aliez?

1

Ej to samo mam wrażenie jak oglądałęm przed chwlią skrót. Nawet możecie mowić że grali piach w meczu ale widząc te sytuacje to to że tam bramka nie wpadła to jest jakaś parodia :D Jak zagrają z Ekwadorem to dopiero się dowiedzą co to jest męczarnia... Wczoraj Brazylia w meczu z Wenezuelą to oddychała rękawami. Powiem tak że dobrze tego nie widzę. Zwłaszcza że grajac w normalnych warunkach ze wsparciem ni potrafią wygrać takiego meczu jak ten z Peru. To jest aż śmieszne^^

0

Ktoś tam wrzucał najładniejsze bramki Barcy z Realem ale zapomniał o tej na 2:0 z półfinału LM:

0

Lepiej niech już nie walą głupiej kasy na nikogo... ja tam jestem ciekaw jak to by wyglądał o w ważnych meczach z Paulinho i Busquetsem... podejrzewam że ten pierwszy może zapieprzac jak rakieta w sezonie trypletu a takich ludzi mam potrzeba!

21

Jak czytam tu niektóre pierdoły i porównania pracy piłkarza ze zwykłą pracą to normalnie mam wrażenie że wypowiadają się ludzie, którzy z pracą nie mieli nic wspólnego. Podpisał umowę to nie może zmienić klubu? Ja jak podpisuje umowę o pracę to jest tam zapisane coś czego nie ma w umowach piłkarskich: OKRES WYPOWIEDZENIA... Chcę zmienić robotę to ładuje to szefowi na biurko i dziękuję... odrobię swoje i spadam. Tam czegoś takiego nie ma. Więc piłkarz nie zależnie od sytuacji ma tyrać do końca umowy w danym klubie? Pier* ludzi co się nasłuchało dissblastera na yt mnie przeraża...

0

Panowie jaki s komentarz live albo trans na tel? Bo w pracy jestem i lipa jest :/

23

Elo Elo :D Jako że jutro mam urodzinki to może prześcieradła zaliczą porażkę z celtą :D Jedyne życzenie jakie mam :D więc czekajmy do jutra! :D

0

Pany potrzebuje info gdzie wykupic bardzo dobra transmisje na el classico? (Tylko na dzisiaj)

0

Witam oglada ktos mecz Cordoby z Alcorcon? Bo chcialbym sie dowiedziec jak ta pierwsza polowa wygladala :)

0

skisłem co ta sevilla? XD Nasi tez sie tak zabawia? :D Dzisiaj ogladamy Lipsk :D klepną tych pajacow z monachium :D

0

11 godzin... Jeszcze tylko 8h pracy i mozna zaczac pomału "przygotowania" do meczyku

34

D10S wiedź nas ku historii geniuszu opleciony dotykiem boskiego cudu!

2

serio nie widziałeś jak ten kretyn chciał mu nogę złamać? -_- Brazylia piach ogólnie a Argentyna jak zwykle na własne życzenie traci pkty... XD

1

0

@MESSIah16 Sory mój błąd ale pisałem w nerwach :)

0

Jak tutaj czytam komenty to mam inne wrażenie... Fakt że z zubiego też leją ale nie widać by ktoś "oszczędził" Verma

11

Też się śmiałem ma początku ale panowie i panie to już śmieszne nie jest... Ciśniecie bekę ale czy zdajecie sobie sprawę z tego jak on musi teraz się czuć? Zapewne większość z komentujący grała w piłkę i powinna wiedzieć że kontuzja to jest dramat dla zawodnika. Pamiętacie płakającego Messiego jak łapnął kontuzję pod koniec meczu z Atletico? No właśnie... Życzę gościowi zdrowia pomimo że jest jak "szklanka" bo wiem co czuje. Sam miałem 2x pod rząd dwie kontuzje kostki (po 1 meczu odnowiła się) i powiem wam że myślałem że mnie trafi. Ciśnijcie bekę dalej z zawodnika swojej ukochanej drużyny. Przecież to brzmi tak durnie ale dobra.

1

Nie ma co gdybać... Leo nie byłby Leo jakby trafił do Arsenalu. To jest coś w stylu przeznaczenia, choć ja osobiście uważam że je można zmienić. A legendy, legendy mają nakreślone przeznaczenie. Muszą sięgnąć szczytu! :) Messi jest królem, tak jak królem był Ronaldinho... Każdy ma swój czas, czas by wyryć o sobie pamięć w historii. :)

9

LE: Sergio zagrał przyzwoity mecz... jak coś takiego usłysze to urwe mu jaja których nie ma i pokazał to kurwa kolejny raz wystawiając masche na stopera i busquetsa na dp... pozdro elo 1000

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?