Łukasz_Madrid
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Wypadałoby się wybrać, taki bilet do 250 zł bardzo by mi odpowiadał :)
0
Witam, powiedzcie mi w jakiej cenie były bilety na ubiegłoroczny super mecz w Gdańsku?
0
A Waszym zdaniem jeżeli Real wygra wszystkie mecze do końca to Barcelona podłoży się Atletico czy jednak powalczy o możliwość grania w Superpucharze? :)
0
To sprawka Pereza
0
Zapewne zostanie zmieniony, nie ma już sensu go trzymać na boisku i ryzykować. Rozgrzewał się Nacho który pewnie zmieni zagrożonego Ramosa
0
Ronaldo nie był zagrożony żółtymi kartkami - zagra w finale
0
- Słyszałeś!? Co to było!?
- Tak słyszałem, doskonale to znam
- Co to?
- To ból dupy kibiców Barcelony
0
Masturbinho*
:D
0
Szacun dla was za utrzymanie korzystnego wyniku do końca meczu
0
Nie rozumiem po co w ogóle ta dyskusja na temat czerwonej kartki Naniego. Jesteście ostatnimi którzy mają prawo komentować tą sytuację. Zapomnieli już o swoim teatrze sprzed lat?
0
Pozwolę sobie napisać kilka moich przemyśleń. Powiem szczerze że trochę z niedowierzaniem oglądam sytuację w grze Waszego klubu. Wydawać by się mogło że styl dopracowany przez Guardiolę będzie przewyższał umiejętności wszystkich klubów przez następne lata mając na ławce trenera z "DNA Bacry" Jednak wielu z nas wszystkich się myliło bo jak widać nie każdy trener jest w stanie sobie z tym poradzić. Villanowa a tym bardziej Roura nie dorównuje Pepowi w prowadzeniu klubu, i to jest główna przyczyna niepowodzeń - sztab szkoleniowy jest za to odpowiedzialny. Potrzebny jest Wam trener który dorówna charyzmą i kunsztem trenerskim do Pepa. Jak na złość osoba która mogła by to uczynić jest del Bosque :P
Pozdro, trzymajcie się chłopy
0
-Pan Kiko Casillas
-Panie widzi pan tam s na końcu? No to proszę czytać dokładnie
-Faktycznie, nie ma s, czyli Casillas bez s
;)
0
Mistrzowska remontada!!?? Chyba mistrzowskie oszustwo! Sędzia zaprezentował poziom niewiele niższy niż Ovrebo podczas półfinału z Chelsea. Zwycięstwo zostało ukradzione piłkarzom z Andaluzji i nic Wam nie da rozpaczliwy bełkot. Byliście, jesteście i będziecie oszustami - taki już Wasz styl.
0
Środek obrony Pique - Ramos...
0
Nie pasuje mu ta koszulka, w bieli wyglądałby ładnej :P
0
Gratuluję byliście lepsi i należało się Wam to trofeum.
0
Wierzę w Javiera Clemente na pewno powstrzyma Barcelonę.
A tak na poważnie to z góry gratuluję wygranej w La Liga.
0
Poczekajmy do 13 czerwca wtedy będzie rocznica historycznego 11:1
0
No cóż z mojej strony powiem tylko tyle, w ubiegłym sezonie mieliście dwie niezwykle ważne rzeczy do osiągnięcia sukcesu: ogromne umiejętności zespołu i ogromne szczęście (patrz półfinał Chelsea-Barca) natomiast w tym sezonie drużyna ma ogromne umiejętności ale za to brakuje szczęścia (patrz wczorajszy półfinał)
Tyle w tym temacie. Pozdro