Żabol
Dołączył/a: styczeń 2013
Kietrz
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No dlatego pytam:) bo pod tym artukułym nie jest nic napisane:) a ty wyskakujesz jak filip z konopii o konferencji:D Wydaje mi się ze Neymar musi teraz grac gdy messiego nie ma:)
0
No raczej napewno zagra według Mnie:) a o których słowach mówisz? bo nie widzę aby tu coś było napisane:)
0
Bez przesady, Iniesta nigdy nie był człowiekiem asyst i goli:) on raczej robi wolną przestrzeń swoimi wejsciami :) Moim zdaniem gra dobrze w tym sezonie... Fabs -Iniesta -S ROberto-Xavi taka kolejnosc pomocnikow na dzien dzisiejszy według mnie oczywiscie:)
0
Aż dziwne że Iniesta już prawie 30 na karku:) pamiętam go takiego białego chłopaczka który miał 23 lata:P Pogra jeszcze do 35 lat mysle:)
0
Zgadzam się że dziwnie to brzmi... wogole po co mówić o tym? widocznie coś jest nie tak, jak pisałem juz u kolegi nizej może własnie jakieś kluby pytają ile za Messiego?:) Nawet 250mln wydane na niego zwróciło by się temu klubowi za koszulki,inne gadzety + adidas pewnie tez byłby za tym+ sponsorzy:/ Ale nie wydaje mi się zeby Messi odszedł jesli sam tego nie bd chciał:)
0
I znów sam sobie zaprzeczasz:) stawiasz gole Messiego bądz CR7 na równi = z drużyną Bayernu która grała swietnie i kazdy to widział, ale ani Robben ani Ribery nie są grajkami na poziomie Messiego i Cr7 mimo ze mieli najlepsze sezony w zyciu to Messi i Cr7 są i tak poziom wyzej:)
0
Trochę to jest dziwne... Może jakieś kluby pukają i pytają o cene?
0
Odpowiedz sobie sam... Messi po kontuzji, cała Barcelona bez trenera od pół roku i wszyscy prawie zawodnicy pod formą...Dlatego zagrali jak zagrali:)
Uwazasz ze Messi z Cr7 strzelają tylko słabym druzyna? widac jak mecze oglądasz:) Dla Mnie jakością jest zrobienie czegos z niczego, wziąć na swoje barki cięzar gry, a w Bayernie nikt tego nie zrobił tam cała druzyna grała bardzo dobrze, ale nikt sie wyzej nie wybił:)
0
No własnie nie liczy się ilość bo nie interesuje mnie RIbery ani Robben którzy wygrali 3 tytuły:) Tylko jakość którą Messi i Cr7 pokazali w tym roku a było ona napewno wyższa niż ta od graczy Bayernu:) Sam przyznałeś mi tym wpisem racje że nie liczy sie ilosc tylko jakosc:D
0
Ogarnij że złota piłka to indywidualna Nagroda! przeczytaj kryteria... Złota piłkę dostaje Piłkarz który grał najlepiej przez cały rok a nie który wygrał najwięcej z klubem (dlatego Sneijder nie dostał bo Messi gra o niebo lepiej). Wiec te swoje dziwne wizje zostaw dla siebie skoro nie wiesz na czym to polega:)
0
Ogarnij dinio ze Robben zagrał raptem kilka meczy na poziomie którym Messi z Cr graja prawie przez cały sezon:)
0
Może z Riberym mu się pomyliło:)
0
Oby Barca zaczeła grać swoje:) SR ma "nogi" na grę w pierwszym składzie za rok:) Ney tez juz pokazuje co nie co, choć stać go aby grać tak co tydzien:)
0
Nieważne kto:) Ważne zeby grac swoje i robić to jak najlepiej:p Oraz zeby były równe tableki...Co by Zenit znów fartem dalej nie przeszedł:)
0
Z czego real 800 w (LM, PE) a reszte w innych:)
a Barca co około 566 w (LM,PE) a reszte czyli prawie połowe w innych:)
wiec w LM musimy strzelac duzoo:D
0
Fabs pauzuje za kartki:)
0
Dokładnie... :) Ewentualnie Cardozo a do tego wróci jeszcze Deulofeu
0
Cuenca nie jest do gry w Barcelonie, tak samo jak kiedyś Bojan czy aktualnie Tello:/ Pedro jest idealny ale jako zmiennik na słabsze druzyny(chyba że jest w mega formie jak kilka sezonow temu).
0
Bartra powinnien grać w kazdym meczu jesli jest gotowy:) SR powinnien grać w środku pola za Xaviego jesli Tata na fałszywej 9 stawia na Cesca:)
Jesli na 9 bedzie grał Dongou to wtedy Cesc i iniesta w srodku:)
0
Po kupnie Davida za 3mln (plus zmienne) tez bym lubił Rosella:)
0
Tym razem takze zasługuje jakby nie było:) Zdobył złotego buta w Europie-czyli był lepszy indywidualnie od Ronaldo i Riberiego:) Zdobył Mistrzostwo tak samo jak Ribery i wyprzedzaja ronaldo pod tym wzgledem:) Ribery za to zdobył LM...Tak wiec Messi moim zdaniem choć rok był wyrównany, ale ze to nagroda INDYWIDUALNA to Messi:)
0
Dlaczego Dongou nie dostanie szansy się pokazania od początku? Jesli nie bd szło to mozna zrobic zmiane, do wczoraj czekałem do 70min aż Tata wpusci SR za Xaviego i co? wpuscił go po golu dopiero;/ Bartra z Pique narazie jedyna słuszna para stoperów... Środek Cesca i Iniesty i niech zmieniaja sie pozycjami, a nie zawsze Iniesta blizej lewej a fabs prawej;/ toż to najbardziej ułatwia gre w defensywie przeciwnikowi jesli nasi ofensywni zawodnicy stoja i nie zmieniaja pozycji;/
0
Akurat Fabregas nie ma takiego charakteru jak Ibra i Neymar:) Fabs ogolnie powinnien juz na dobre grac w wyjsciowej 11, a Xavi tylko na zmiane w niektorych meczach:)
0
My się cieszymy kiedy oni przegrywają, oni się cieszą jak my przegrywamy-proste?
Nie doszukujmy się dziury tam gdzie jej nie ma, zacznijmy raczej myśleć co zrobic by było lepiej? Gramy zbyt zapobiegawczo, za mało spontaniczności w grze a za dużo pilnowania pozycji i asekurancki styl gry:/ Gramy bez polotu..( i to od czasu koncówki ostaniego sezonu Pepa). Wszyscy stoją na swoich pozycjach i czekają, jak rywal ma niby się pogubić w takim czymś? gdzie wymienność pozycji? gramy jak na treningu w dziadka i tyle tego jest:/
0
Nie wiem czy kibicujesz tylko Barcelonie czy Messiemu, ale kibiców klubu Fc Barcelona interesuje kazdy gracz... Nie tylko Ci którzy są na topie i zajebistej formie:) Także jestem ciekawy co u Affelaya:)
0
O to chodzi własnie zeby dostawał szanse... Bo oceniac go przez pryzmat gry w koncowkach jest ciezko;/ albo ze słabiakami:/ z Ajaxem zagrał słabo jak cały zespół, ale widac było strasznie jego błedy:) ale moze wyjdzie na ludzi;p
0
Dla mnie Xavi w pierwszym składzie to skandal:/ przez prawie cały mecz go nie widziałem, a jak widziałem to bał się wejsc w kontakt:/ Puyol na boku? przeciez on zagrał 1-2 mecze, a na boku trzeba zapier.... Pique na plusa za checi choć w obronie to była katastrofa:/ Pique z Puyolem w srodku, Montoya bok i drugi bok któryś z młodych, Song też nie grał za ciekawie:/ Krycie całej druzyny na kilka metrów, zawodnicy Ajaxu przyjmowali sobie piłkę ,obracali się i grali...Jak piłka dolatywała do Iniesty, Fabsa, pedro czy neymara to zawodnik juz atakował, nasi nie mieli czasu na przyjecie:/ Od dawna gramy asekuracyjnie bez jaja:/ A o Xavim nie wspominajac, bał się nogę włożyć zeby zawodnikowi piłke odebrać. Albo wychodzą grać i zapierd... albo niech usiądą na ławce a dadzą pobiegać Sergi Roberto który naprawdę bardzo dobrze każdą minute wykorzystuje:/ Na szpicy Fabs widać że nie czuje sie najlepiej, to czemu nie sprawdzić Dongou? Skoro Dongou albo wypali albo zagra sredni, to wystawiamy Fabregasa mimo ze wszyscy wiedza ze gra przecietnie tam najwyzej:/
0
iniesta niech odpoczywa na Bilbao a w jego miejsce SR:)
0
Też mam taką nadzieje:) Bardzo ładnie pokazuje się do gry między liniami, a do tego widać że gra podobnie do Iniesty, Cesca ze ma ten ciąg na bramke którego brakuje Xaviemu:)
0
Pinto-Montoya -Bartra -Masche(Pique)-Puyol (grał kiedyś na boku)-Sergi Roberto-Song-Xavi-Neymar-Dongou-Pedro(Tello)
Zależy od wyniku(ale wygrywając) wpuścił bym Adama, Gomeza za masche(pique) wtedy Puyol do srodka on na bok oraz patric zeby spr co potrafi na wyzszym poziomie:)