***pawlo***
Dołączył/a: wrzesień 2013
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zidane ciągle siedzi na ławie a Roni nadal gra, cóż siła przebicia. :)
0
a jak Tito był to Wam żle było a to za niego grali najlepiej w lidze
0
dwaj defensywni pomocnicy na środku obrony??? tylko w barcelonie
0
1 polowa to jakies nieporozumienie jakas patologia
0
nom zaczyna się jak z sociedad
0
to akurat na tego młodego Halilovicia będzie:)
0
a czy wersja mobilna tez bedzie dzialac tak sprawnie jak ta obecna???
0
I kto był zawodnikiem meczu??? Niech mi ktoś powie bo na prawdę nie wiem na kogo głosować mimo że mecz oglądałem?
0
dla mnie Pique ZM swietne odbiory, walki w powietrzu, blokowanie strzałów i gdyby nie liniowy to miałby bramkę jeszcze
0
popieram co najmniej 6,5 dla Puyola walczyl jak nigdy chocby w tej akcji co tak 2 razy ofiarnie sie rzucal wslizgami a inni patrzyli coz zdrowia sie nie wybiera i nie da sie go oszukac ale ocena 5,5 jest za niska jak na wystep w tym meczu!
0
widzieliscie jaka brame obraniak strzelil ter-stegenowi??? http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/bundesliga-wspanialy-gol-ludovika-obraniaka/ylt6b
0
nom szanowni kibice za tydzień o tym czasie będzie Barca walczyć z Man. City. Oby było dobrze VeB!
0
to co chciałbym podkreślić to jest to że Montoya rozegrał kapitalne spotkanie, Alvesa to do kapelusza schował, może mu buty nosić
0
Golazo Messiego w jakości HD i z ruskim komentarzem :) -->
0
http://www.rojadirecta.me/goto/tv4.kozreload.eu
0
po 2 kwarcie*
0
42-38 dla FCB w finale pucharu Króla z Realem M.!!! Kibicować dobrze bo na razie jest wspaniale oby tak dalej. VeB!!!
0
kto by nie chciał na emeryturkę do szejków???
0
Wygląda to pięknie, ale jakoś nie mogę się pogodzić z faktem, że w nazwie stadionu będzie nazwa sponsora. To już nie będzie to samo.
0
Powiem tak wygląda to pięknie, ale jakoś nie mogę się pogodzić z faktem, że w nazwie stadionu będzie nazwa sponsora. To już nie będzie to samo.
0
i tak wlasnie sie powinna i zachowuje klasyczna 9 brawo alexis VeB!!!
0
Juanfrana ułaskawili i będzie mógł zagrać z Barcą. Co za SKANDAL!
0
Tak z innej beczki - Sędzia nie znalazł nieprawidłowości w transferze Neymara
0
Ramos zawsze miał nie równo pod sufitem, a co do transferów Barcy to dobrze napisane, że Zubi się "postara".
0
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Podpowiedź dla głosujących na mecz Barca-Celtic!
Głosujcie na mecz Barcy z kilku przeglądarek bo się tak da i głosy też zaliczają! Razem wyprzedzimy Chelsea - poświęćcie tylko minutę a damy radę. Każdy głos się liczy!
0
Podpowiedź dla głosujących na mecz Barca-Celtic!
Głosujcie na mecz Barcy z kilku przeglądarek bo się tak da i głosy też zaliczają! Razem wyprzedzimy Chelsea - poświęćcie tylko minutę a damy radę. Każdy głos się liczy! ->http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Można głosować z kilku przeglądarek bo też tak głosy zaliczają dać!!
0
Podpowiedź dla głosujących na mecz Barca-Celtic!
Głosujcie na mecz Barcy z kilku przeglądarek bo się tak da i głosy też zaliczają! Razem wyprzedzimy Chelsea - poświęćcie tylko minutę a damy radę. Każdy głos się liczy! ->http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Głosujcie na ten mecz Barcy bo z Chelsea przegywamy - http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Proszę Was - Głosujcie na ten mecz Barcy bo z Chelsea przegrywamy - http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa