0

Zidane ciągle siedzi na ławie a Roni nadal gra, cóż siła przebicia. :)

0

a jak Tito był to Wam żle było a to za niego grali najlepiej w lidze

0

dwaj defensywni pomocnicy na środku obrony??? tylko w barcelonie

0

1 polowa to jakies nieporozumienie jakas patologia

0

nom zaczyna się jak z sociedad

0

to akurat na tego młodego Halilovicia będzie:)

0

a czy wersja mobilna tez bedzie dzialac tak sprawnie jak ta obecna???

0

I kto był zawodnikiem meczu??? Niech mi ktoś powie bo na prawdę nie wiem na kogo głosować mimo że mecz oglądałem?

0

dla mnie Pique ZM swietne odbiory, walki w powietrzu, blokowanie strzałów i gdyby nie liniowy to miałby bramkę jeszcze

0

popieram co najmniej 6,5 dla Puyola walczyl jak nigdy chocby w tej akcji co tak 2 razy ofiarnie sie rzucal wslizgami a inni patrzyli coz zdrowia sie nie wybiera i nie da sie go oszukac ale ocena 5,5 jest za niska jak na wystep w tym meczu!

0

0

nom szanowni kibice za tydzień o tym czasie będzie Barca walczyć z Man. City. Oby było dobrze VeB!

0

to co chciałbym podkreślić to jest to że Montoya rozegrał kapitalne spotkanie, Alvesa to do kapelusza schował, może mu buty nosić

0

Golazo Messiego w jakości HD i z ruskim komentarzem :) -->

0

po 2 kwarcie*

0

42-38 dla FCB w finale pucharu Króla z Realem M.!!! Kibicować dobrze bo na razie jest wspaniale oby tak dalej. VeB!!!

0

kto by nie chciał na emeryturkę do szejków???

0

Wygląda to pięknie, ale jakoś nie mogę się pogodzić z faktem, że w nazwie stadionu będzie nazwa sponsora. To już nie będzie to samo.

0

Powiem tak wygląda to pięknie, ale jakoś nie mogę się pogodzić z faktem, że w nazwie stadionu będzie nazwa sponsora. To już nie będzie to samo.

0

i tak wlasnie sie powinna i zachowuje klasyczna 9 brawo alexis VeB!!!

0

Juanfrana ułaskawili i będzie mógł zagrać z Barcą. Co za SKANDAL!

0

Tak z innej beczki - Sędzia nie znalazł nieprawidłowości w transferze Neymara

0

Ramos zawsze miał nie równo pod sufitem, a co do transferów Barcy to dobrze napisane, że Zubi się "postara".

0

http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Podpowiedź dla głosujących na mecz Barca-Celtic!
Głosujcie na mecz Barcy z kilku przeglądarek bo się tak da i głosy też zaliczają! Razem wyprzedzimy Chelsea - poświęćcie tylko minutę a damy radę. Każdy głos się liczy!

0

Podpowiedź dla głosujących na mecz Barca-Celtic!
Głosujcie na mecz Barcy z kilku przeglądarek bo się tak da i głosy też zaliczają! Razem wyprzedzimy Chelsea - poświęćcie tylko minutę a damy radę. Każdy głos się liczy! ->http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

0

Można głosować z kilku przeglądarek bo też tak głosy zaliczają dać!!

0

Podpowiedź dla głosujących na mecz Barca-Celtic!
Głosujcie na mecz Barcy z kilku przeglądarek bo się tak da i głosy też zaliczają! Razem wyprzedzimy Chelsea - poświęćcie tylko minutę a damy radę. Każdy głos się liczy! ->http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

0

Głosujcie na ten mecz Barcy bo z Chelsea przegywamy - http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

0

Proszę Was - Głosujcie na ten mecz Barcy bo z Chelsea przegrywamy - http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?