0

Widzę, że nowy awatar ;)

0

Chyba Jureckiego

2

Komentarz usunięty

0

Jeszcze nie ;)
Edit. _damianos_ był pierwszy ;_;

2

Jutro do technikum na 7:15, więc trza się wyspać, nie pozostaje mi nic innego jak tylko powiedzieć, napisać wszystkim obecnym na stronce: Dobranoc! :)

5

Nie, delfin nie dostał żadnego upomnienia, a w sprawie drugiego pytania jeszcze nic nie wiadomo ;)

0

O Norwich to wiem, bo ogladalem ;)

0

Ale mnie czasami Bielecki irytuje... Uderza czasami bez nabiegu, gdy gramy w przewadze, gdy ma kilku ludzi do rozegrania on laduje w bramkarza bez sensu, chodzi mi w szczegolnosci o Sobotni mecz z Norwegami. OK ma bombe w ręce, niech laduje, ale nie co 3 strzal to pudlo Karola...

0

Nie oglądałem do końca drugiej połowy i podaje info z dupy... Dzięki za poprawkę ;)

0

Dziękuje bardzo :)

0

Ładnie ciśniemy Białorusinów! 6 prowadzimy do przerwy!

0

Jezuu nw co mi odwalilo... Sory a wiesz jaki wynik był? xD

4

Szczerze? Miałem dość tych ciekawostek, zaśmiecania stonki. Wchodziłem na La Ramble: Ciekawostki, ciekawostki i jeszcze raz ciekawostki, to było zwyczajne kopiuj>wklej używane przez obu panów przez co nabijali sb polecenia. Mam nadzieje, że to się wreszcie skończy...

0

To jak potrafi się obrócić z przeciwnikiem na plecach jest genialne!

0

Wie ktoś o której gra dziś L'pool ze Stoke?

0

I dotknięcie palcem w plecy...

0

Mamy dużo wspólnego ;)))

0

A szczególnie Krysztiano :)

0

Da się? Da się! :)

0

Oj nie jesteś sam, ja prócz meczów Barcy i "hitów" ligi angielskiej, oraz ciekawych wydarzeń sportowych typu: siata, ręczna, wogóle telewizji nie oglądam, wolę książki ;P

0

Agresywny? Gdzie w mojej wypowiedzi widzisz wykrzyknik, lub inny tego typu "agresywny" znak interpunkcyjny, przyjacielu? Pytam tylko grzecznie ;)

0

Polsatu nie masz?

0

Nike Air Max, mam i są prześwietne, przede wszystkim na lato, w zimie troche gorzej, ale nie ma tragedii ;)

0

Zacznijmy od tego, że Real ma bana :)

0

Ładna dziś pogoda :)
Edit. Sory wszedłem tylko w pierwszy link, nie zauważyłem drugiego xD

0

A tak wgl co się dzieje z Hoffman'em? Zapowiadał się świetnie :/
Zaskakuje mnie też brak Max'a Meyer'a z Schalke ...

0

Pewnie większość mnie zhejtuje, ale jakby tak wypożyczyć Aduriz'a? Koleś jest niesamowity, do tego w formie to taki kocur, że ho ho, pewnie pojawią się komentarze typu "ale nam potrzebny jest skrzydłowy" itd, itp. Kiedyś oglądałem mecz Athletic-Malaga i wtedy Aduriz grał na skrzydle, może nie jest to demon szybkości ale to co robić z obrońcami Malagi, powalało szczenkę. Po za tym Suarez też potrzebuje zmiennika jakim Nolito jak dla mnie NIE będzie. Podsumowując:
Na plus:
-Uniwersalność
-Forma w jakiej się znajduje
-Zwody, drybling jak dla mnie ma najlepsze tzw. "Zacinki"
-Niesamowite strzały
Na minus:
-Wiek
-Sympatia do Barcy
-Pewnie nie pogodzi się z rolą rezerwowego.
To jest TYLKO moja ocena tego zawodnika na skrzydło oczywiście można wypożyczyć zawsze Nolito czy Vele

0

Dziękuje bardzo :)

0

Mamy Albe, mamy Roberto, mamy Mathieu, czego chcieć więcej? Po co nam Gaya, ja bym zostawił te pieniądze w kasie klubowiej i w lecie kupił Laporte albo Mustafi'ego

0

Z kim gramy w lidze po wyjeździe na Levante, bo mi kalendarz na stronce nie działa, a google też strasznie mi się zawiesza, nw czy mam rację ale wydaje mi sie, że na CN z Celtą, mam rację?
Z góry dziękuję :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?