0

0

0

prosze was karny to był dla zaragossy i to 2 nawet .... jebani hipokryci

0


0

0

0

Moim największym argumentem jest tabela popatrzcie na nią radze wam potem dyskutujmy

0

moje argumenty was zniszczyły HM

0

0

Real będzie mistrzem , zwycięzcą LM, koniec kropka.

0

Ronaldo dobrze zagrał to dobrze rokuje na następne mecze dla realu

0

dobrze że przeprosił brawo dla niego najwyrażniej wie że zle zrobił powinni mu już odpuścić

0

Gratuluje barcelonie i jej kibicom jestem za realem ale zawsze miałem szacunek dla rywala niestety niektórym tego szacunku brakuje.

0

balson84
Po prostu moim zdaniem bardziej potępiane powinno być symulowanie niż faule

0

wydaje mi sie że w drugim meczu real wygra 1:2 a w karniakach też zwyciężą bo mają w tej dziedzinie najlepszych ekspertów na świecie
Eoren
barca przegrywa mecze na wyjezdzie przez to że Guardiola nie potrafi zmobilizować drużyny jak potrafi robić to Mourinho Liga też dla realu za duża przewaga

0

ale to jest głupi przecież on po prostu bazuje na swojej determinacji bardziej na dyskwalifikacje zasługują ludzie którzy tylko udają na boisku jak np. Alves

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?