1899barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
24 obserwujących
19 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czas na zakupy!!!
8
Bo nie może znaleźć strony, ale już mu wysłałem, więc będzie mógł się przenieść
1
Reojs- tak mógł pisać tylko Miki_Messi2001:D
9
Chelsea.pl
ChelseaLive.PL
www.chelsealondyn.pl
theblues.pl
www.cfcpoland.com
1
Messi nie robi sztuczek, to może go lepiej sprzedać?:)
1
Atletico czy Smerfy?
1
Nie zapomnicie o Oli
0
Katy Perry -The one that got away :D
2
Stworzył największe zagrożenie pod bramką realu:D
20
I teraz połowa fcbarca.com szuka Los Cafres-Hijo:D
0
Jak tam są wszyscy na takim samym poziomie, nawet admini.
0
U nich to norma:)
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=51783
0
Barca przegrała na własne życzenie. Z dwojga złego to wole, żeby Atletico wygrało ligę
0
Trzeba na Atletico wyjść rezerwowym składem
0
Bez różnicy czy wygrali czy nie, dla nas sezon już jest skończony
0
Jesienią fajerwerki, a wiosną gra słabo. Rzadko mu się przydarzają kontuzje to i nie odpoczywa. Druga część sezonu to wygląda tak jakby to była kara dla niego:D
3
Goście pojechali?
0
Nie znam kolesia
0
No, bo nadal jest taką "zapchajdziurą", on powinien grać tylko w pomocy. Popatrz sobie na grę Cesca w Arsenalu wtedy zrozumiesz, że to jest "fenomen":)
6
Chyba ich dynia boli. Nawet za 70 mln bym go nie sprzedał. Niech dadzą mu grać w miejsce Xaviego na pomocy, a będzie dzielił i rządził w środku pola
0
Starczy ci zostaw sobie na drugi dzień świąt
1
40 mln i niech go biorą
4
Alves to do mundialu powinien mieć wolne
2
Obyś na mundialu był zdrów
4
Podoba mi się Bartra w tym sezonie. Pewny siebie, wie czego chce. Szkoda, że tak mało gra u boku Pique
4
"Cesc spowalniał akcje" co spowalniał?:D
0
Atletico grało wczoraj
1
Nie mam mowy żeby odszedł
0
Probierz rozwija się z Lechi do Jagiellonii, aż w końcu zaproponują mu prace w Barcelonie :D