0

Czas na zakupy!!!

8

Bo nie może znaleźć strony, ale już mu wysłałem, więc będzie mógł się przenieść

1

Reojs- tak mógł pisać tylko Miki_Messi2001:D

9

Chelsea.pl
ChelseaLive.PL
www.chelsealondyn.pl
theblues.pl
www.cfcpoland.com

1

Messi nie robi sztuczek, to może go lepiej sprzedać?:)

1

Atletico czy Smerfy?

1

Nie zapomnicie o Oli

0

Katy Perry -The one that got away :D

2

Stworzył największe zagrożenie pod bramką realu:D

20

I teraz połowa fcbarca.com szuka Los Cafres-Hijo:D

0

Jak tam są wszyscy na takim samym poziomie, nawet admini.

0

U nich to norma:)

0

Barca przegrała na własne życzenie. Z dwojga złego to wole, żeby Atletico wygrało ligę

0

Trzeba na Atletico wyjść rezerwowym składem

0

Bez różnicy czy wygrali czy nie, dla nas sezon już jest skończony

0

Jesienią fajerwerki, a wiosną gra słabo. Rzadko mu się przydarzają kontuzje to i nie odpoczywa. Druga część sezonu to wygląda tak jakby to była kara dla niego:D

3

Goście pojechali?

0

Nie znam kolesia

0

No, bo nadal jest taką "zapchajdziurą", on powinien grać tylko w pomocy. Popatrz sobie na grę Cesca w Arsenalu wtedy zrozumiesz, że to jest "fenomen":)

6

Chyba ich dynia boli. Nawet za 70 mln bym go nie sprzedał. Niech dadzą mu grać w miejsce Xaviego na pomocy, a będzie dzielił i rządził w środku pola

0

Starczy ci zostaw sobie na drugi dzień świąt

1

40 mln i niech go biorą

4

Alves to do mundialu powinien mieć wolne

2

Obyś na mundialu był zdrów

4

Podoba mi się Bartra w tym sezonie. Pewny siebie, wie czego chce. Szkoda, że tak mało gra u boku Pique

4

"Cesc spowalniał akcje" co spowalniał?:D

0

Atletico grało wczoraj

1

Nie mam mowy żeby odszedł

0

Probierz rozwija się z Lechi do Jagiellonii, aż w końcu zaproponują mu prace w Barcelonie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?