0

Nie miałbym nic przeciwko finałowi na Mestalla , Bardzo ładny stadion i całkiem niezła pojemność ( 55 tys.)

0

To prawda , myślę że Neymar i Suarez powinni mieć spokojnie po trafnieniu . Jednak najważniejszy jest awans i to że widać wielką wolę walki i chęć wygrywania . Wierzę że poprawimy skuteczność w El Clasico . VeB

1

Wczorajszy mecz był wybitny ! Bardzo dobre rozegranie akcji , wyprowadzanie piłki przez obrońców ( Pique b.dobra piłka do Neymara , Alba przy akcji bramkowej , a nawet Mathieu na skrzydle czy wymiany między Alvesem i Messim ) , Iniesta pewny a nawet w odbiorze walczył , to samo Neymar. Szybkie kontry , masa okazji , próby uderzeń z dystansu . Widać ewolucję drużyny i nowe chęci ,pozytywny impuls do działania . Poza oczywistą świetną grą Messiego bardzo też podobała mi się gra Alby , waleczny ,nieustępliwy , po tym jak się okazało że był spalony natychmiastowy powrót , czy przepchnięcie Yaya w walce o piłkę . A tak poza tym zauważył ktoś wczoraj że nie grał Busi ? :) VeB!

2

Sam mam kilka , więc wiem jakie to uzależniające . Wcale mu się nie dziwie ,pozatym to sztuka naszych czasów , jeszcze chciałbym zobaczyć co dokładnie przedstawia .

0

Zmiany w środku pola konieczne ,nie ma spokoju i kreatywności . Xavi i Rakitic powinni wejść ,brak jakiegokolwiek polączenia między obroną a atakiem i jescze w dodatku Montoya ...

0

Talentu na pewno nie można odmówić jak mówisz , z tym że w 1 drużynie i Barcy B talent ma 99,9 % inaczej i tam by się nie znaleźli . Brakuje mu iskry , czegoś wyjątkowego albo chociaż odwagi w podejmowaniu decyzji , bo jak już dostawał te marne ale jednak minuty to jakoś nie miał siły przebicia i charakteru żeby chociaż spróbować jakiegoś odważniejszego zagrania niż wymiana piłki z partnerem na odległości 10m .

0

Nie jest wystarczająco dobry i nic więcej chyba nie trzeba dodawać , myślę że odejście wyjdzie mu na dobre. Czekanie na eksplozję jego talentu chyba za bardzo na nim ciążyło i te "namaszczenia" na następcę Xavi'ego ... Będzie grywał regularnie w jakimś średniaku i pewnie usłyszymy jeszcze o nim .

0

Nie ma się czemu dziwić że chcą go nam podkupić , doskonale wiedzą że na PO mamy mocarnego Douglasa i tytana pracy i rozwoju Montoya'ie, a na rynku transferowym jak wypowiadał się Braida ,brakuje zawodników którzy by nam pasowali na tą pozycję i którzy byliby znacznie lepsi od Dani'ego . Zostaje Dani który nie wiadomo czy zgodzi się na kontrakt po miesiącach ciszy od klubu , i pewnie jakieś wstępne porozumienia z innymi klubami w sprawie odejścia . Zobaczymy jak to będzie VeB!

0

Dokładnie , sam widział kilka razy na tej stronie teksty o jego sprzedaży czy pieniądzach wyrzuconych w błoto . No ale tak to już jest że jak drużyna wygrywa a zawodnik strzela to jest wielka miłość ,coś nie idzie czy jakiś wypadek przy pracy wtedy nastroje o 180 stopni się zmieniają . Sezonowców nie brakuje ,ale i oni są potrzebni wtedy klub zarabia i ma na pensję czy transfery .

0

Zgadzam się z Tobą , mimo swoich lat na karku dalej ma niespotykaną jakość . Przypomnijcie sobie ostatni mecz z Granada'ą , trzymać 2 przeciwników na plecach którzy prawie na Tobie leżą 3 próbował zamykać przestrzeń a Xavi w najlepsze kółko i pełna kontrola nad piłką . Mistrz , a już o jego zasługach dla klubu nie wspomnę .VeB !

1

Messi po jego odejściu, będzie musiał znaleźć zastępstwo do przerzucania piłki przez pół boiska na rozgrzewce !!

1

Słyszałem , kozak z tymi żądłami :D

0

Pogba jak najbardziej ,ale czy szklany Reus jest potrzebny ? Veratti jest zdecydowanie bardziej defensywnym zawodnikiem niż Reus ale wolałbym właśnie niego . 1 ofensywny prawdopodobnie (niestety ) za odchodzącego Xavi'ego po tym sezonie i będącego w słabszej dyspozycji Inieste . 2 nieco bardziej defensywny pomocnik ,który w razie potrzeby potrafi zagrać szybką piłkę z kontrataku i mądrze ją rozprowadzić między kolegów z drużyny .

0

Pub'ów nie brakuje , też nie mam C+ i meczyk ukochanej drużyny z kumplem przy piwku to idealne rozwiązanie . Wynik też się będzie zgadzał , czuję to!

0

Jesteśmy w stanie spokojnie wygrać 2 bramkową przewagą , tylko trzeba będzie się mega skupić i nie popełniać głupich błędów. Wszyscy zapewne wiemy jak to wygląda w LM , jeden błąd może okazać się kluczowym . Mecz z Malagą to był wypadek przy pracy , nie damy się . Walka do końca ! VeB

1

To jest właśnie ten jedyny ,niepowtarzalny Leo . Najlepsze jest to że wciąż się rozwija i ewoluuje jako piłkarz . Nic go nie powstrzyma !! VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?