Chlopaku nie wiem czy nawet najlepszy psychiatra jest Ci jeszcze w stanie pomoc .Lecz sie !!!!!!!!!!! i daj nr do swojego dilera bo to co palisz musi byc naprawde zajebiste buahahaha :)))
Mniejsza o Canalesa.Nikim wielkim jak Xavi,Messi czy Iniesta nigdy nie bedzie.Santana 100000% racji !!! To jest zalosna propaganda ze strony realu,ich tandetnych gazet i nic poza tym.Probuja w ten sposob wywrzec presje na arbitrach by ci serwowali kartoniki zawodnikom Blaugrany a Ci mimo kartek i kontuzji wygrywaj.Juz zbiera mi sie na smiech na to co napisza gazety z Madytu jesli Lyon wyeliminuje ich z Champions League.''Francuzi sa be bo nie dali sie ograc,cr7 znowu plakal....'' itp.
Apropos cr7 , tylko dobra technika i silny strzal zamazuja nieco jego prawdziwe zdolnosci- w slowniku j.ang. to okreslenie DIVER.
Ja mam nadzieje ze Lyon zagra rownie dobrze na Bernabeu i przy odrobinie szczescia awansuje ale bardziej chcialbym zeby Milan pokazal swoj charakter w rewanzu i wyeliminowal MU bo oprocz Realu i Liverpoolu sa 3 zespolem na ktorego gre wprost nie moge patrzec...
Maxwell,Milito,Keita i Puyol.Atletico bedzie probowalo nam zrobic krzywde atakujac glownie skrzydlami wiec Puyol jest dla mnie opcja na prawa strone a doswiadczony Keita i powracajacy do formy Milito dadza sobie rade w srodku.
Do aschnu; wymieniles wszystkich 4 zawodnikow (oprocz Toure i Czygry) ktorzy z powodu kontuzji lub kartek napewno nie zagraja.Chlopie,tu nie chodzi tylko o to zeby cos bez sensu nabazgrac i zajac miejsce w kolumnie komentow....Pomysl i popatrz zanim cos napiszesz.
Maxwell,Milito,Keita i Puyol.Atletico bedzie probowalo nam zrobic krzywde atakujac glownie skrzydlami wiec Puyol jest dla mnie opcja na prawa strone a doswiadczony Keita i powracajacy do formy Milito dadza sobie rade w srodku.
Do aschnu; wymieniles wszystkich 4 zawodnikow (oprocz Toure i Czygry) ktorzy z powodu kontuzji lub kartek napewno nie zagraja.Chlopie,tu nie chodzi tylko o to zeby cos bez sensu nabazgrac i zajac miejsce w kolumnie komentow....Pomysl i popatrz zanim cos napiszesz.
Ja mam nadzieje ze Lyon zagra rownie dobrze na Bernabeu i przy odrobinie szczescia awansuje ale bardziej chcialbym zeby Milan pokazal swoj charakter w rewanzu i wyeliminowal MU bo oprocz Realu i Liverpoolu sa 3 zespolem na ktorego gre wprost nie moge patrzec...
Iniesta mial racje w 100 %.Kiedys ktos madry -jeszcze za kadencji Cristiano w Man U-powiedzial swiete slowa; "If someone ask me about awards in world football,my tip is C.Ronaldo... DIVER OF THE YEAR".
Dla mnie bezsprzecznie Xavi !!! Jest nr 1 na swiecie na swojej pozycji i dla zespolu jest bezcenny.Mysle ze Messi i Iniesta beda dzielic te nagrode miedzy soba w kolejnych latach.
Komentarze
0
by mod: ban!
0
GaGo8 ;
Chlopaku nie wiem czy nawet najlepszy psychiatra jest Ci jeszcze w stanie pomoc .Lecz sie !!!!!!!!!!! i daj nr do swojego dilera bo to co palisz musi byc naprawde zajebiste buahahaha :)))
0
Mniejsza o Canalesa.Nikim wielkim jak Xavi,Messi czy Iniesta nigdy nie bedzie.Santana 100000% racji !!! To jest zalosna propaganda ze strony realu,ich tandetnych gazet i nic poza tym.Probuja w ten sposob wywrzec presje na arbitrach by ci serwowali kartoniki zawodnikom Blaugrany a Ci mimo kartek i kontuzji wygrywaj.Juz zbiera mi sie na smiech na to co napisza gazety z Madytu jesli Lyon wyeliminuje ich z Champions League.''Francuzi sa be bo nie dali sie ograc,cr7 znowu plakal....'' itp.
Apropos cr7 , tylko dobra technika i silny strzal zamazuja nieco jego prawdziwe zdolnosci- w slowniku j.ang. to okreslenie DIVER.
0
Ja mam nadzieje ze Lyon zagra rownie dobrze na Bernabeu i przy odrobinie szczescia awansuje ale bardziej chcialbym zeby Milan pokazal swoj charakter w rewanzu i wyeliminowal MU bo oprocz Realu i Liverpoolu sa 3 zespolem na ktorego gre wprost nie moge patrzec...
0
Maxwell,Milito,Keita i Puyol.Atletico bedzie probowalo nam zrobic krzywde atakujac glownie skrzydlami wiec Puyol jest dla mnie opcja na prawa strone a doswiadczony Keita i powracajacy do formy Milito dadza sobie rade w srodku.
Do aschnu; wymieniles wszystkich 4 zawodnikow (oprocz Toure i Czygry) ktorzy z powodu kontuzji lub kartek napewno nie zagraja.Chlopie,tu nie chodzi tylko o to zeby cos bez sensu nabazgrac i zajac miejsce w kolumnie komentow....Pomysl i popatrz zanim cos napiszesz.
0
Maxwell,Milito,Keita i Puyol.Atletico bedzie probowalo nam zrobic krzywde atakujac glownie skrzydlami wiec Puyol jest dla mnie opcja na prawa strone a doswiadczony Keita i powracajacy do formy Milito dadza sobie rade w srodku.
Do aschnu; wymieniles wszystkich 4 zawodnikow (oprocz Toure i Czygry) ktorzy z powodu kontuzji lub kartek napewno nie zagraja.Chlopie,tu nie chodzi tylko o to zeby cos bez sensu nabazgrac i zajac miejsce w kolumnie komentow....Pomysl i popatrz zanim cos napiszesz.
0
Ja mam nadzieje ze Lyon zagra rownie dobrze na Bernabeu i przy odrobinie szczescia awansuje ale bardziej chcialbym zeby Milan pokazal swoj charakter w rewanzu i wyeliminowal MU bo oprocz Realu i Liverpoolu sa 3 zespolem na ktorego gre wprost nie moge patrzec...
0
Iniesta mial racje w 100 %.Kiedys ktos madry -jeszcze za kadencji Cristiano w Man U-powiedzial swiete slowa; "If someone ask me about awards in world football,my tip is C.Ronaldo... DIVER OF THE YEAR".
To mial na mysli Andres heheh
0
Bezradna Barca wygrywa,inkasuje 3 pkt i fotel lidera na rzecz wspanialego galacticos2 ktore gralo najlepszy mecz w sezonie? buhaha
11.04.2010 roku Blaugrana w pelni sezonu i w rytmie sprzed roku z takimi stojanowami jak real pojedzie jeszcze wyzej niz ostatnio.
Moze 2-6 w domu przeciwko odwiecznemu rywalowi nie bylo wystarczajaco bolesne ze pier.... takie farmazony jak chocby Albiol
0
Dla mnie bezsprzecznie Xavi !!! Jest nr 1 na swiecie na swojej pozycji i dla zespolu jest bezcenny.Mysle ze Messi i Iniesta beda dzielic te nagrode miedzy soba w kolejnych latach.