18paulina94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już doczekać się nie można normalnie tego meczu... Ależ emocje w NASZYCH sercach:) VeB:):):)
0
Ja tez miałam sen odnoszący się do tego Finału:D Mi się śniło, że Barca wygrywała 1:0 po tym jak Van der Sar po obronieniu strzału wszedł z piłką do bramki:) Niezła paranoja:D ale nie wiem co się działo dalej, bo obudzono mnie do szkoły;/
0
ronaldinho370
cytat wywodzący się z ust Pique i był po prostu boski:D:D Ja od początku wiedziałam że ten koleś jest po prostu w porządku:)
0
Glob3r
Pierwszy raz na tym portalu, spotkałam się z tym, że kibice Barcy to nie tylko PANOWIE:) Dzięki za to:D:D Już Cię lubię:):):)
0
Wie ktoś może na jakim programie i czy w ogóle pokazują Barce dzisiaj na platformie N?
0
Fajnie tak zobaczyć piłkarzy tak elegancko ubrannych:) wyglądają całkiem inaczej niż w piłkarskich trykotach:D tzw. CIACHA:D:D:D
0
gilbet3
zgadzam się z Tobą w 100% :) Skoro taki wzór pasków jaki jest w bieżącym sezonie przyniósł nam szczęście to po co zmieniać ten układ:) Ja tam wole teraźniejsze stroje:) Ale to tylko moje zdania:D
0
Wie ktoś może czy dzisiejszy mecz BARCY mozna oglądnąć na platformie "N"? i na jakim kanale?
0
FCB-kat
zgadzam się z tobą:) chociaż bardzo bym chciała żeby BARCA zawsze wygrywała w wielkim stylu... a za mocne rotacje tego nie gwarantują:/
0
Uwielbiam Pepa za jego skromność. Taki powinien być każdy trener. I w pełni się z nim zgadzam w tym co dzisiaj powiedział.
0
No właśnie co Henrrym i Iniestą? Wie ktoś może?
0
paskiewi
przeciez Alves jest powołany nie widzisz?:D
"Valdés, Pinto, ALVES, Puyol, Piqué"
0
"Że Tom Henneing nie podyktował kilku przypadkach rzutu karnego" przecież sędzią głównym był Ovrebo!
0
nie do tematu:
kiedy będzie półfinał Barca - Chelsea??
0
kepasa90
Messiego dzieli jedna żółta kartka od zawieszenia bo w LM po dwóch żółtych kartonikach nie gra się w kolejnym meczu...
0
demones
dzieki za informacje:) no to jednym słowem nam sie udało z tą druga bramką:) szkoda tylko że nie moge obejrzeć sobie meczu :/
0
na LIVESPORTS.PL pisze że to gol samobójczy Morrisona. Czy to prawda???????????????
0
"bordowo-granatowa primabalerina" - cóż za piękne określenie wspaniałej Barcelony:)... wczorajsza gra Barcy była po prostu FENOMENALNA.
0
FCB-kat
jesteś strasznie pewny tego że Barcelona wejdzie do półfinału LM.
radze troche więcej pokory.
0
To dobra wiadomość:) Mam nadzieje że powróci jak najszybciej
0
bogi_loco tobie też dziękuje:):):) tylko szkoda że to taka smutna wiadomość:(:(
0
maciek-novy
dzięki za informacje...
0
Nie słyszałam o tej trgedii:/ o co tak dokładnie chodziło? może ktos wie co tam sie stało?
0
wydaje mi się , że Eto'o nie jest z tych którym chodzi tylko o kase. myśle, że on zostanie w Barcelonie. i bardzo tego pragne:)
0
to będzie na prawde bardzo dobry mecz:) dwie wielkie drużyny:) juz nie mogę sie doczekać:) VeB:)
0
najbliższy miesiac wiele wyjaśni, miejmy nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z planem:D Graczy czeka wileki wysiłek, ale przecież to mocni zawodnicy:D Wierze że się uda sięgnąć po ptrójna korone:)
0
drogą*
0
ciesze sie że już trenuja, a tak swoją drobą to Iniesta miał chyba pauzować 15 dni, czy sie myle?
0
santiago
tak jakos nawiazałam do poprzednich newsów:D:D
0
zwycięstwo w LM byłoby na prawde czyms wielkim chociaz bardzo ciężkim do zdobycia... pokonanie Bayernu będzie bardzo trudne... ale wierze że sie powiedzie:D