0

Już doczekać się nie można normalnie tego meczu... Ależ emocje w NASZYCH sercach:) VeB:):):)

0

Ja tez miałam sen odnoszący się do tego Finału:D Mi się śniło, że Barca wygrywała 1:0 po tym jak Van der Sar po obronieniu strzału wszedł z piłką do bramki:) Niezła paranoja:D ale nie wiem co się działo dalej, bo obudzono mnie do szkoły;/

0

ronaldinho370

cytat wywodzący się z ust Pique i był po prostu boski:D:D Ja od początku wiedziałam że ten koleś jest po prostu w porządku:)

0

Glob3r

Pierwszy raz na tym portalu, spotkałam się z tym, że kibice Barcy to nie tylko PANOWIE:) Dzięki za to:D:D Już Cię lubię:):):)

0

Wie ktoś może na jakim programie i czy w ogóle pokazują Barce dzisiaj na platformie N?

0

Fajnie tak zobaczyć piłkarzy tak elegancko ubrannych:) wyglądają całkiem inaczej niż w piłkarskich trykotach:D tzw. CIACHA:D:D:D

0

gilbet3

zgadzam się z Tobą w 100% :) Skoro taki wzór pasków jaki jest w bieżącym sezonie przyniósł nam szczęście to po co zmieniać ten układ:) Ja tam wole teraźniejsze stroje:) Ale to tylko moje zdania:D

0

Wie ktoś może czy dzisiejszy mecz BARCY mozna oglądnąć na platformie "N"? i na jakim kanale?

0

FCB-kat

zgadzam się z tobą:) chociaż bardzo bym chciała żeby BARCA zawsze wygrywała w wielkim stylu... a za mocne rotacje tego nie gwarantują:/

0

Uwielbiam Pepa za jego skromność. Taki powinien być każdy trener. I w pełni się z nim zgadzam w tym co dzisiaj powiedział.

0

No właśnie co Henrrym i Iniestą? Wie ktoś może?

0

paskiewi

przeciez Alves jest powołany nie widzisz?:D

"Valdés, Pinto, ALVES, Puyol, Piqué"

0

"Że Tom Henneing nie podyktował kilku przypadkach rzutu karnego" przecież sędzią głównym był Ovrebo!

0

nie do tematu:

kiedy będzie półfinał Barca - Chelsea??

0

kepasa90

Messiego dzieli jedna żółta kartka od zawieszenia bo w LM po dwóch żółtych kartonikach nie gra się w kolejnym meczu...

0

demones

dzieki za informacje:) no to jednym słowem nam sie udało z tą druga bramką:) szkoda tylko że nie moge obejrzeć sobie meczu :/

0

na LIVESPORTS.PL pisze że to gol samobójczy Morrisona. Czy to prawda???????????????

0

"bordowo-granatowa primabalerina" - cóż za piękne określenie wspaniałej Barcelony:)... wczorajsza gra Barcy była po prostu FENOMENALNA.

0

FCB-kat

jesteś strasznie pewny tego że Barcelona wejdzie do półfinału LM.

radze troche więcej pokory.

0

To dobra wiadomość:) Mam nadzieje że powróci jak najszybciej

0

bogi_loco tobie też dziękuje:):):) tylko szkoda że to taka smutna wiadomość:(:(

0

maciek-novy

dzięki za informacje...

0

Nie słyszałam o tej trgedii:/ o co tak dokładnie chodziło? może ktos wie co tam sie stało?

0

wydaje mi się , że Eto'o nie jest z tych którym chodzi tylko o kase. myśle, że on zostanie w Barcelonie. i bardzo tego pragne:)

0

to będzie na prawde bardzo dobry mecz:) dwie wielkie drużyny:) juz nie mogę sie doczekać:) VeB:)

0

najbliższy miesiac wiele wyjaśni, miejmy nadzieje że wszystko pójdzie zgodnie z planem:D Graczy czeka wileki wysiłek, ale przecież to mocni zawodnicy:D Wierze że się uda sięgnąć po ptrójna korone:)

0

drogą*

0

ciesze sie że już trenuja, a tak swoją drobą to Iniesta miał chyba pauzować 15 dni, czy sie myle?

0

santiago

tak jakos nawiazałam do poprzednich newsów:D:D

0

zwycięstwo w LM byłoby na prawde czyms wielkim chociaz bardzo ciężkim do zdobycia... pokonanie Bayernu będzie bardzo trudne... ale wierze że sie powiedzie:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?