1kondziu1
Dołączył/a: czerwiec 2011
Legoland
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marusek jest mi nie zmienię miło za twoją reakcje , Pytanie mam ? Jeśli miałbyś w "skarbcu niezliczoną ilość srebników" to byś poszukał 9tki ? Czy byś grała Lewandowskim ?
2
Po prostu po ludzku potrzebny jest "Kopacz" robiący różnice biorący grę na siebie wejście w drybling , oszukanie dryblingiem kilku "Kopaczy" ,szybki ,dynamiczny itp..itd...,tego oczekują w Barcelonie tego oczekują Kibice .Tu nie chodzi o niechęć , a o umiejętności . Statyczny Lewandowski nie cieszy .
0
@Marusek sam sobie odpowiedziałeś czego nie rozumiesz ? Wątpliwości do gry .
0
niech zostanie będzie o jednego przeciętnego ,kopacza , więcej u konkurencji .
4
@slayer a premier kim jest ?
0
Może wspólnie z kolegą z drużyny włosy myli hmm,
0
powieść, sensacyjna kryminalna .
0
w 2035 zastąpi Lewego .
5
Krzysiu radość z gry to była jak miałeś 40 meczy a nie 80 , każda robota się nudzi,jak jest jej za dużo i nie chodzi o ,Srebniki,.
0
dobrze życzysz .
4
Tu nie chodzi o tego biednego dzieciaka , tu chodzi o" dukaty " bo gdyby było 158 baniek do zapłaty to byście nie zachowywali się jak judasze .
1
a to nie Lewandowski wybiera trenera ? hmmm,
5
w tym okienku go sprzedać. Rafinia w środek Niko i Lamin skrzydła .
0
zapraszam Cię to ,za tańczymy ,.
0
@Diki75 wpisz w wyszukiwarkę ? ,AD BLOCKER , zapomnisz o problemie .Osobiście używam tylko do strony Fcbarca, kiedyś przerabiałem temat reklam irytacja ma granicę .Polecam
0
@RoberDzik Alvarez.Halnad przereklamowany .
0
Dawać Kloppa, urażone ego może w tedy wróci ,będzie ktoś na jego poziomie .
1
@slayer najpierw to trzeba zacząć od W-F w podstawówce
0
@Playez FIFA i UEFA to UNICEF.
0
@Coveta nie wiem jak było za pewne obaj nie są bez winy? .Probierz nie powinien być trenerem a Lewandowski nie powinien za brak opaski na chwilę do zmiany trenera opuszczać kadry .
0
przydałby się .
1
@Coveta lewandowki nie ma ,jaj, obraził się .Jak mu Guardiole zatrudnia to wróci .
3
Szkoda że nie było takich żali gdy odebrano opaskę kapitan reprezentacji Kubie Błaszczykowskiemu . Jakoś druga strona nie weszła w buty , Kolegi.
0
@Alo_Vi gwiazda która lekceważy Reprezentację ,kapitan który powinien dawać przykład . Skoro nie chce mu się grać w Reprezentacji niech se da spokój i nie będzie wywoływał ,hejtu,... bardziej opinie innych którzy mają prawo do skomentowania "Gwiazdy". Taka jedno rola w stadzie że będzie na świeczniku tża umieć wychodzić z klasą , Przylatuje do Polski i co robi ...tłumaczy się .Żenada .
0
@MirusAmisz 126 lat to kawał czasu już pewne choroby wieku starczego nabyłem . Każdy ma prawo do własnej interpretacji i tego nie powinno się negować .Masz takie zdanie Ok Szanuje ja uważam że gość powinien dawać nam kibicom Rodakom jak najwięcej okazji do oglądania podziwiania . Po prostu nie chce mu się grać dla Reprezentacji ,powinien zrezygnować .
0
@MirusAmisz po cóż od razu pluć jadem ?grzecznie zapytałem czyż nie ? kwestia" fan boja"od obiektywizmu to umiejętna rozmowa . Życzę powodzenia MU.
2
przybyć i się tłumaczyć, tylko po co ? Słabe z jego strony .
0
@MirusAmisz co takiego przeszedł ?
0
@Lisek i tak nie gra to co mu szkodzi ? do tego pokaże światu jaki jest " Zielony"
0
@Alo_Vi już nie przesadzaj , że ucierpiało by jego zdrowie tak poważnie gdyby rozegrał kolejny mecz w Reprezentacji . Dokładnej robi co uważa nie kieruje się dobrem Reprezentacji Narodowej , gra w kadrze to przywilej a nie kaprysy Gwiazdy .