0

@Marusek jest mi nie zmienię miło za twoją reakcje , Pytanie mam ? Jeśli miałbyś w "skarbcu niezliczoną ilość srebników" to byś poszukał 9tki ? Czy byś grała Lewandowskim ?

2

Po prostu po ludzku potrzebny jest "Kopacz" robiący różnice biorący grę na siebie wejście w drybling , oszukanie dryblingiem kilku "Kopaczy" ,szybki ,dynamiczny itp..itd...,tego oczekują w Barcelonie tego oczekują Kibice .Tu nie chodzi o niechęć , a o umiejętności . Statyczny Lewandowski nie cieszy .

0

@Marusek sam sobie odpowiedziałeś czego nie rozumiesz ? Wątpliwości do gry .

0

niech zostanie będzie o jednego przeciętnego ,kopacza , więcej u konkurencji .

4

@slayer a premier kim jest ?

0

Może wspólnie z kolegą z drużyny włosy myli hmm,

0

powieść, sensacyjna kryminalna .

0

w 2035 zastąpi Lewego .

5

Krzysiu radość z gry to była jak miałeś 40 meczy a nie 80 , każda robota się nudzi,jak jest jej za dużo i nie chodzi o ,Srebniki,.

0

dobrze życzysz .

4

Tu nie chodzi o tego biednego dzieciaka , tu chodzi o" dukaty " bo gdyby było 158 baniek do zapłaty to byście nie zachowywali się jak judasze .

1

a to nie Lewandowski wybiera trenera ? hmmm,

5

w tym okienku go sprzedać. Rafinia w środek Niko i Lamin skrzydła .

0

zapraszam Cię to ,za tańczymy ,.

0

@Diki75 wpisz w wyszukiwarkę ? ,AD BLOCKER , zapomnisz o problemie .Osobiście używam tylko do strony Fcbarca, kiedyś przerabiałem temat reklam irytacja ma granicę .Polecam

0

@RoberDzik Alvarez.Halnad przereklamowany .

0

Dawać Kloppa, urażone ego może w tedy wróci ,będzie ktoś na jego poziomie .

1

@slayer najpierw to trzeba zacząć od W-F w podstawówce

0

@Playez FIFA i UEFA to UNICEF.

0

@Coveta nie wiem jak było za pewne obaj nie są bez winy? .Probierz nie powinien być trenerem a Lewandowski nie powinien za brak opaski na chwilę do zmiany trenera opuszczać kadry .

0

przydałby się .

1

@Coveta lewandowki nie ma ,jaj, obraził się .Jak mu Guardiole zatrudnia to wróci .

3

Szkoda że nie było takich żali gdy odebrano opaskę kapitan reprezentacji Kubie Błaszczykowskiemu . Jakoś druga strona nie weszła w buty , Kolegi.

0

@Alo_Vi gwiazda która lekceważy Reprezentację ,kapitan który powinien dawać przykład . Skoro nie chce mu się grać w Reprezentacji niech se da spokój i nie będzie wywoływał ,hejtu,... bardziej opinie innych którzy mają prawo do skomentowania "Gwiazdy". Taka jedno rola w stadzie że będzie na świeczniku tża umieć wychodzić z klasą , Przylatuje do Polski i co robi ...tłumaczy się .Żenada .

0

@MirusAmisz 126 lat to kawał czasu już pewne choroby wieku starczego nabyłem . Każdy ma prawo do własnej interpretacji i tego nie powinno się negować .Masz takie zdanie Ok Szanuje ja uważam że gość powinien dawać nam kibicom Rodakom jak najwięcej okazji do oglądania podziwiania . Po prostu nie chce mu się grać dla Reprezentacji ,powinien zrezygnować .

0

@MirusAmisz po cóż od razu pluć jadem ?grzecznie zapytałem czyż nie ? kwestia" fan boja"od obiektywizmu to umiejętna rozmowa . Życzę powodzenia MU.

2

przybyć i się tłumaczyć, tylko po co ? Słabe z jego strony .

0

@MirusAmisz co takiego przeszedł ?

0

@Lisek i tak nie gra to co mu szkodzi ? do tego pokaże światu jaki jest " Zielony"

0

@Alo_Vi już nie przesadzaj , że ucierpiało by jego zdrowie tak poważnie gdyby rozegrał kolejny mecz w Reprezentacji . Dokładnej robi co uważa nie kieruje się dobrem Reprezentacji Narodowej , gra w kadrze to przywilej a nie kaprysy Gwiazdy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?