0

Real bardzo często tak gra, tylko czasami po prostu wykorzystują więcej sytuacji.

0

Już wracam na fioletową :)

1

Kiedy chcesz być śmieszny ;))

2

Ja, z dwojga złego lepszy opóźniony dźwięk niż obraz :D

2

Ja, ale przez własną głupotę :/

2

To z akceptacja to jakaś alegoria do sytuacji Cavaniego i Neymara?

0

1. NFS Most Wanted

Nie jestem graczem, więc reszty tytułów nie wymienię :)

0

Taaa i jeszcze pewnie zaskoczy polskich drogowców ;D

3

Byle Nocny Król nie wparował razem z zimą :D

0

Tutaj już ktoś kiedyś pisał o broni HARP, mającej wpływ na pogodę :) Taka tam teoria spiskowa, jakich wiele.

0

"Zobaczymy, ja też Ci nie dam jak będę miał"

1

Tylko raz mi się kiedyś przewinęła dyskusja o tym sklepie i opinie były skrajnie różne więc ciężko stwierdzić :)

43

Kiedyś Pique wrzucił zdjęcie z podpisem "Se queda" :)

0

Bywały gorsze :)

0

No cóż, są takie bramki, które są przypisywane do danego piłkarza już na zawsze i często będą wspominany przy odrobinę podobnych akacjach :)

2

Aston Martin DB9, a tak realnie to może kiedyś Mercedes klasa E :)

4

Ale co tam, wystarczy, że ktoś wrzuci tu fejkowe, smutne zdjęcie jakieś rodziny z Syrii i zaczną się komentarze, dlaczego to zła Polska nie chce przyjąć uchodźców. Argumentem tych ludzi, będzie to, że uchodźcy będą starannie wyselekcjonowani i podejmą pracę w Polsce.

0

Jakiś taki krótki wydaje się ten bramkarz

0

Komentarz usunięty

0

To nie oglądaj

0

Koleś pięknie pilnował linii spalonego xD

0

Karim nie nagrał się w reprezentacji to dostał szansę :D

0

Nie tylko ich.

2

A ja się jeszcze nie dowiedziałem, po twoich słowach sądzę, że nic nie straciłem :P

0

Najlepsza odpowiedź :)

0

Pewnie i tak Dembele11Messi10Suazrez9 już zajęta :>

1

Pewnie każdy organizm działa inaczej, ale mi łatwiej jest się wyspać kiedy idę spać trochę wcześniej, przykładowo pójdę spać o 2:00 i wstanę zmęczony o 11, pójdę spać o 23 to wstanę o 7 pełen energii :)

4

Piękne uczucie :) Ile to życia można zaoszczędzić wstawiając rano :)

3

Niszczysz ludziom wspomnienia z dzieciństwa xD

4

Nic dodać, nic ująć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?