1remii
Dołączył/a: maj 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real bardzo często tak gra, tylko czasami po prostu wykorzystują więcej sytuacji.
0
Już wracam na fioletową :)
1
Kiedy chcesz być śmieszny ;))
2
Ja, z dwojga złego lepszy opóźniony dźwięk niż obraz :D
2
Ja, ale przez własną głupotę :/
2
To z akceptacja to jakaś alegoria do sytuacji Cavaniego i Neymara?
0
1. NFS Most Wanted
Nie jestem graczem, więc reszty tytułów nie wymienię :)
0
Taaa i jeszcze pewnie zaskoczy polskich drogowców ;D
3
Byle Nocny Król nie wparował razem z zimą :D
0
Tutaj już ktoś kiedyś pisał o broni HARP, mającej wpływ na pogodę :) Taka tam teoria spiskowa, jakich wiele.
0
"Zobaczymy, ja też Ci nie dam jak będę miał"
1
Tylko raz mi się kiedyś przewinęła dyskusja o tym sklepie i opinie były skrajnie różne więc ciężko stwierdzić :)
43
Kiedyś Pique wrzucił zdjęcie z podpisem "Se queda" :)
0
Bywały gorsze :)
0
No cóż, są takie bramki, które są przypisywane do danego piłkarza już na zawsze i często będą wspominany przy odrobinę podobnych akacjach :)
2
Aston Martin DB9, a tak realnie to może kiedyś Mercedes klasa E :)
4
Ale co tam, wystarczy, że ktoś wrzuci tu fejkowe, smutne zdjęcie jakieś rodziny z Syrii i zaczną się komentarze, dlaczego to zła Polska nie chce przyjąć uchodźców. Argumentem tych ludzi, będzie to, że uchodźcy będą starannie wyselekcjonowani i podejmą pracę w Polsce.
0
Jakiś taki krótki wydaje się ten bramkarz
0
Komentarz usunięty
0
To nie oglądaj
0
Koleś pięknie pilnował linii spalonego xD
0
Karim nie nagrał się w reprezentacji to dostał szansę :D
0
Nie tylko ich.
2
A ja się jeszcze nie dowiedziałem, po twoich słowach sądzę, że nic nie straciłem :P
0
Najlepsza odpowiedź :)
0
Pewnie i tak Dembele11Messi10Suazrez9 już zajęta :>
1
Pewnie każdy organizm działa inaczej, ale mi łatwiej jest się wyspać kiedy idę spać trochę wcześniej, przykładowo pójdę spać o 2:00 i wstanę zmęczony o 11, pójdę spać o 23 to wstanę o 7 pełen energii :)
4
Piękne uczucie :) Ile to życia można zaoszczędzić wstawiając rano :)
3
Niszczysz ludziom wspomnienia z dzieciństwa xD
4
Nic dodać, nic ująć.