2fast
Dołączył/a: styczeń 2013
Mielec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
David Villa powinien grać w pierwszym składzie.. statystyka mówi sama za siebie 10 meczy 10 bramek a Alexis czy Pedro nie mają takiego bilansu. Moim zdaniem Villa powinien częściej wchodzić na boisko :)))
0
Moim zdaniem trójka z przodu to David Villa, Messi, Pedro.Bo Alexis miał okazje na pustą bramkę strzelić gola i nie trafił Villa strzelił by to z zamkniętymi oczami :)