0

Obecnie bez Toure nie widze przyszlosci w tylach. Wiadomo, ze Pique i Puyol jak widzielismy wczoraj zagrali niesamowite spotkanie. Lecz to nie zmienia faktu, ze taki czlowiek jak Yaya jest nam potrzebny. Ten gracz gra na duzym luzie, umie sie zastawic, w ofensywie rowniez dobrze sobie radzi i chyba nie widzialem zebysmy przez niego stracili kiedys bramke. Dla mnie ten czlowiek powinien dostawac jak najwiecej szans na gre bo to jest diament w naszej ekipie.

0

no wielka osobistoscia jest dla mnie rowniez Pepe :D !!!! ostatnio pokazal jak ladnie umie sie zachowac ;D

0

weź się koleś lepiej za grę i ten twój cały śmieszny madryt a nie mów ze beksa bo dostaliście baty i szukacie wymówek i rożnych spraw.. aa i teraz jeszcze psychicznie się naszykujcie na jutrzejsza porażkę z Valencia ;p hmm czyżby była wymówka ze Villa lub Silva za dużo razy się wywraca "specjalnie" ? ;p jak gracie tak macie ;p pozdrowa

0

eee tam koleś przestań.. brakło zawodników ;| przegraliście i tyle nie ma usprawiedliwienia. Moze i sytuacje były ale trzeba umieć je wykorzystać a nie mówić ze niesprawiedliwy wynik. A ostatno wygraliście z nami 4-1 to myślicie ze my mieliśmy optymalny skład ? Tez mogliśmy mówić ze składu nie było ale siedzieliśmy cicho pogodzeni z porażka i tak jak mówił Henry: Nikt ostatnio nie żałował Barcelony to teraz my nie będziemy żałować Realu ! Proste ! Pozdrawiam

0

eee tam koleś przestań.. brakło zawodników ;| przegraliście i tyle nie ma usprawiedliwienia. Moze i sytuacje były ale trzeba umieć je wykorzystać a nie mówić ze niesprawiedliwy wynik. A ostatno wygraliście z nami 4-1 to myślicie ze my mieliśmy optymalny skład ? Tez mogliśmy mówić ze składu nie było ale siedzieliśmy cicho pogodzeni z porażka i tak jak mówił Henry: Nikt ostatnio nie żałował Barcelony to teraz my nie będziemy żałować Realu ! Proste ! Pozdrawiam

0

Baby to są uje ;p. Titi 3maj się bo na pewno nie jest Ci łatwo !!

0

Szajbor - chciałem napisać to co Ty. Jestem wielkim fanem Henry'ego i nienawidzę czytać komentarzy po meczu jak niektórzy "Cules" piszą ze Henry zagrał słabo i ze np Hleb powinien grac zamiast niego. Zobaczcie ubiegły sezon w wykonaniu Titiego: każdy mówił ze slaby jest ale na tym lewym skrzydle (gdzie raczej nie lubił grac bo wolał na szpicy) strzelił chyba 19 bramek i zaliczył sporo asyst, a król strzelców chyba miał wtedy 26 bramek o ile się nie mylę. I chciałem dodać, ze Henry gra u nas jeszcze w roli "ojca" Bojana. Zauważcie ze jak nawet Henry ma idealna sytuacje do strzelenia bramki ale widzi ze nadbiega jeszcze z boku Bojan to on woli podać niż strzelić. Bardzo mi imponuje inteligentnosc gry Thierry'ego !! Visca el Henry !!

0

no zgoda ale mówimy o zeszłym sezonie.. ale mówimy ze słaba forma ale 19 bramek strzelił ;] to ciekawe ile by strzelił jakby grał na swojej pozycji ? ;>

0

jp77 - sezonowiec ?

Henry "nie ma formy" ponieważ nie gra na swojej nominalnej pozycji. W Arsenalu grał wiele lat i cały czas tylko na 1 pozycji - wysunięty środkowy napastnik. Cały zespół darzył Titiego zaufaniem i praktycznie wszystkie piłki były grane na niego w przodzie co było receptą na zdobywanie bramek. A u nas gra na pozycji, która mu nie bardoz odpowiada i w dodatku pełni bardziej rolę "ojca" Bojana bo wiele razy widzieliśmy obraz jak Henry mając realną szansę na zdobycie bramki podawał piłkę do Bojana, aby ten mógł strzelić. To dawało Bojanowi pewność siebie i również trener miał do niego większe zaufanie. Szacunek dla Titiego !!

A bardziej na temat to myślę, że nie potrzebnie odpuściliśmy sprawę Silvy przed Euro o trochę po. Teraz może być za późno ale czas pokaże. Oby poczuł powołanie do reprezentowania naszych barw ;] takiego gracza potrzebujemy !! VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?