0

@partymaker nie chca gwarancji rejestracji, chcą gwarancję rejestracji w ciągu tygodnia

2

@FCBurza jeszcze Dominguez chyba u niego debiutował

1

Chłop cały sezon leczył kontuzję i nagle chcemy go ścignąć? No jaja

4

Bez zawahania bym go odpulił za taką kasę.

7

Od kilku lat słyszę że ktoś przyjdzie do nas za rok. Żadna z tych plotek jeszcze się nie sprawdziła…

1

Nie ma świętych krów.

0

I bardzo dobrze, nie da się patrzeć na te tragiczne wolne raphy

1

Nie rozumiem po co go wypożyczać i kolejny rok grać tymi niepewniakami.

0

Mówi językiem faktów

0

Gavi nie ma szans, Fermin już tak, wydaje mi się że pewnego poziomu nie przeskoczy a można za pieniądze z niego zbudować coś ciekawego.

5

Nie zmian a zmiany, wprowadził tylko Lewego. I fakt, był to dramatyczny występ.

0

Uważam że jeżeli LM wygra PSG to złota piłka dla Dembele. Jeżeli wygra Inter to Lamine ma chyba największe szanse w przypadku wygrania LaLigi.

0

Z historii które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się na pewno.

0

Na jakim kanale w dekoderze canal plus jest ksw?

13

Szczerze to przy ofercie ponad 100mln bym się nie wahał tylko sprzedał. Liczby ma fantastyczne i jest pracowity niesamowicie ale mam wrażenie że potrafi zagrać graficzny mecz i strzelić w nim 2 bramki, a w kolejnym przejść totalnie obok meczu.

5

Obaj na wypożyczenie. Są za dobrzy żeby siedzieć na ławce i się nie rozwijać…

2

Idealny wybór na zmiennika Kounde

0

@scurrinho Pep przestawił Ferrana na środek ataku z prawego skrzydła.

0

Mam wrażenie że akurat Rapha na każdej pozycji dałby radę.

7

Strach pomyśleć jak mocni byśmy byli gdybyśmy mieli napastnika.

1

Idealna opcja na zmiennika Kounde

0

Gwarancja jakości. Brać!!!

2

Znając życie będziemy musieli dać Betisowi 30% z tej kwoty… jak tak to poczekać do lata i wtedy go sprzedać.

3

Gdyby takie coś było rzutem karnym to powinniśmy taki dostać przyjemniej jeden na mecz.

6

Zupełnie inny zawodnik. Szybki jak wiatr, od kiedy zaczął podnosić głowę wygląda rewelacyjnie.

0

I trzeba było go tam wypożyczyć a nie kisić na ławce….

1

Eric początek miał średni ale teraz udowadnia swoją wartość i może być naszym nowym „mascherano”.

2

Powinniśmy go wypożyczyć bo chłopak się marnuje. Pomoc mamy dobrze obsadzoną.

0

Como przegrywa 2-0 a Valle w debiucie ma ocenę 8.2 na Flashscore. Aż tak dobrze sobie radzi?

0

To lepiej odkupić za 30 i sprzedać za 60

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?