333tricampeones333
Dołączył/a: sierpień 2015
Kamienna Góra
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker nie chca gwarancji rejestracji, chcą gwarancję rejestracji w ciągu tygodnia
2
@FCBurza jeszcze Dominguez chyba u niego debiutował
1
Chłop cały sezon leczył kontuzję i nagle chcemy go ścignąć? No jaja
4
Bez zawahania bym go odpulił za taką kasę.
7
Od kilku lat słyszę że ktoś przyjdzie do nas za rok. Żadna z tych plotek jeszcze się nie sprawdziła…
1
Nie ma świętych krów.
0
I bardzo dobrze, nie da się patrzeć na te tragiczne wolne raphy
1
Nie rozumiem po co go wypożyczać i kolejny rok grać tymi niepewniakami.
0
Mówi językiem faktów
0
Gavi nie ma szans, Fermin już tak, wydaje mi się że pewnego poziomu nie przeskoczy a można za pieniądze z niego zbudować coś ciekawego.
5
Nie zmian a zmiany, wprowadził tylko Lewego. I fakt, był to dramatyczny występ.
0
Uważam że jeżeli LM wygra PSG to złota piłka dla Dembele. Jeżeli wygra Inter to Lamine ma chyba największe szanse w przypadku wygrania LaLigi.
0
Z historii które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się na pewno.
0
Na jakim kanale w dekoderze canal plus jest ksw?
13
Szczerze to przy ofercie ponad 100mln bym się nie wahał tylko sprzedał. Liczby ma fantastyczne i jest pracowity niesamowicie ale mam wrażenie że potrafi zagrać graficzny mecz i strzelić w nim 2 bramki, a w kolejnym przejść totalnie obok meczu.
5
Obaj na wypożyczenie. Są za dobrzy żeby siedzieć na ławce i się nie rozwijać…
2
Idealny wybór na zmiennika Kounde
0
@scurrinho Pep przestawił Ferrana na środek ataku z prawego skrzydła.
0
Mam wrażenie że akurat Rapha na każdej pozycji dałby radę.
7
Strach pomyśleć jak mocni byśmy byli gdybyśmy mieli napastnika.
1
Idealna opcja na zmiennika Kounde
0
Gwarancja jakości. Brać!!!
2
Znając życie będziemy musieli dać Betisowi 30% z tej kwoty… jak tak to poczekać do lata i wtedy go sprzedać.
3
Gdyby takie coś było rzutem karnym to powinniśmy taki dostać przyjemniej jeden na mecz.
6
Zupełnie inny zawodnik. Szybki jak wiatr, od kiedy zaczął podnosić głowę wygląda rewelacyjnie.
0
I trzeba było go tam wypożyczyć a nie kisić na ławce….
1
Eric początek miał średni ale teraz udowadnia swoją wartość i może być naszym nowym „mascherano”.
2
Powinniśmy go wypożyczyć bo chłopak się marnuje. Pomoc mamy dobrze obsadzoną.
0
Como przegrywa 2-0 a Valle w debiucie ma ocenę 8.2 na Flashscore. Aż tak dobrze sobie radzi?
0
To lepiej odkupić za 30 i sprzedać za 60