0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@pioz123 Oho, zaczyna się

0

@Salchent Jak ta wygrana sprawi, że Xavi jednak zostanie to faktycznie jest co opłakiwać xd

0

@Barcasub Aktualnie 4, ma być 10. Nowy odcinek jest co wtorek i mniej więcej po godzinie

3

@MichalZZZ Mam wyjebongo, żeby się stresować głupim meczem. Może to kwestia wieku, za dzieciaka inaczej się to przeżywało, a może to po prostu ma związek z tragiczną grą na boisku i człowiek chce, żeby ten sezon sie już skończył, a Xavineta upadła z rowerka na dobre.

13

Chłop co dostał calzone i jeszcze się pruje..


3

Ale ten Szogun to sztosiwo. Z odcinka na odcinek tylko coraz lepiej.

2

@Faro Tylko i wyłącznie napisy, po coś ci aktorzy się starają, a nie wyciszać ich lektorem

0

Wyciek anulowanego Spider Mana nastawionego na coopa


1

Nintendo powinno się uczyć. Zamiast "wykorzystać" umiejętności takich ludzi to wolą bujać się po sądach..
https://x.com/PC_Focus_/status/1767282689193746535

7

16

Admin konta musiał pożałować tego posta xd

2

Komentarz usunięty

3

@Adran360 Bramkarze w MLS mają zakaz bronienia strzałów, żeby podbić ogladalnosc?

0

@Sawik_10 Neymar to inna historia. Sam chciał odejść i nie było takich problemów z kasiorą w klubie. Teraz mamy problem z kasą, a Yamal nie jest niezastąpiony. Natomiast sam Szejker dający 200 mln za 16 latek postradał zmysły, jeżeli faktycznie coś takiego jest na rzeczy

4

@Faro Może dlatego, że nie uczymy się na błędach. Z tego co kojarzę to byłeś fanem Fatiego i chciałeś zatrzymać go tutaj, więc darujmy sobie gadkę o czytaniu głupot

5

Oby. Jedyny filmowy Spider-Man, którego byłem w stanie przełknąć.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26 Ja to do dzisiaj ubolewam nad tym, że nie pozbyliśmy się takiego Fatiego zaraz po powrocie po kontuzji. Szczególnie, że były porządne oferty za niego.. Mieli niejedną okazję, żeby pociągnąć za spust i go sprzedać, ale nie, zarząd miał inny plan co do niego i postanowili przedłużyć z nim kontrakt o 5 lat xd

0

@michal26 Bądźmy szczerzy. Zarząd nie ma jaj, żeby coś takiego zrobić. To przeszłoby jedynie w przypadku gdyby sam Yamal chciał odejść.

1

Co się porobiło z tym Sociedad w drugiej połowie sezonu?

0

@Emhyr Gorzej jak ta opcja na teraz się wydłuży i zostaniemy z nim na SPD w kolejnym sezonie. Z tym zarządem wszystko jest możliwe. Skończy się jak z Romeu i znowu będzie szukanie defensywnego w składzie na siłe. Christensen to spoko opcja jako zmiennik na SPD, nic poza tym.

0

@TR3YWAY Rywale pomagają, żeby Xavi został w Barcelonie ( ͠° ͟ʖ ͡°)

1

Tak się kończy pływanie pod prąd.


1

@Lanosss Brednie. Świetny serial.

0

@BorzyKrzys Popularna w Polsce? To chyba muszą spamić w jakimś radiu, bo pierwsze słyszę :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@HypeR Majorka przypominam ;d

2

@Arden Chłop co przegląda fb w 2024r. Teraz Facebook to tak jak kiedyś Nasza Klasa po tym jak młodsza społeczność przeniosła się na inną platforme.

0

@Emhyr Xavi odejdzie, to w następnym sezonie będzie jechanka na Lapcia za jego decyzje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?