0

@Azi Dobra, mnie też się już pomieszało ;D Zapomniałem, że to Pedri strzelał przy pierwszy spalonym, a podającym był Raphinha

0

@Azi Tyle, że bramka Raphinhi nie byłaby na 2:0, tylko na 1:0.

5

To już w sumie trzecie spotkanie z rzędu, gdzie po zdobyciu pierwszej bramkami tracimy kontrole nad meczem. Zamiast pójść za ciosem to się cofają, zaczynają gubić koncentracje i Mareczek musi bronić spraw..

6

@Azi Ale czy ktoś mu kazał zmieniać tego De Jonga albo Dembele? Po uj.
Zagrać Busi musi bo się uduszę.

1

Potężny Marek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chłopaki z Betisu dobre humorki, ciekawe jak przełoży się to na karne

3

Pierwszy powinien strzelać Ferran ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Brakuje tylko, żeby Ferran założył dźwignie arbitrowi.

0

@Barca1166 Busi, Ferran, Kessie, Alonso, Lewy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie ma uja we wsi, że my to wygramy w karnych. Marek może obronić wszystko, ale to i tak nie pomoże xD

12

Joao Felix z czerwoną kartką w pierwszym meczu w Chelsea xD

0

Kessie na pomoc Barcelonie xDD

1

Guardiola płakał jak oddawał. Tak mówili.

1

Kapitan Bombele powinien zawitać do Laporta i dać jasno do zrozumienia „Ja albo Xavi”

6

Ferran „Spalony” Torres

0

Ferran xDD

0

Szyny były złe, a podwozie też było złe - Xavi Hernandez

2

Może Xavi miał na kuponie, że "Obie drużyny strzelą". Stąd takie zmiany.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie no, szanujmy się. Oprócz goli Benzema daje często coś ekstra od siebie w porównaniu do Lewego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Z jednej strony spoko jak wygramy, a z drugiej, gdybyśmy tak dostali 3 brameczki po wejściu tej dwójki może by wstrząsneło Xavim.( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Torres w nagrodę za ostatnią walkę wbija na boisko xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@LaRoja To doktorek, który odbudował włoski Markowi zasługuje na pochwałe, a nie Xavi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Marc wyjdź ze mnie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Xavi wygląda jak trup na tej kamerze xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?