4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi Dobra, mnie też się już pomieszało ;D Zapomniałem, że to Pedri strzelał przy pierwszy spalonym, a podającym był Raphinha
0
@Azi Tyle, że bramka Raphinhi nie byłaby na 2:0, tylko na 1:0.
5
To już w sumie trzecie spotkanie z rzędu, gdzie po zdobyciu pierwszej bramkami tracimy kontrole nad meczem. Zamiast pójść za ciosem to się cofają, zaczynają gubić koncentracje i Mareczek musi bronić spraw..
6
@Azi Ale czy ktoś mu kazał zmieniać tego De Jonga albo Dembele? Po uj.
Zagrać Busi musi bo się uduszę.
1
Potężny Marek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chłopaki z Betisu dobre humorki, ciekawe jak przełoży się to na karne
3
Pierwszy powinien strzelać Ferran ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Brakuje tylko, żeby Ferran założył dźwignie arbitrowi.
0
@Barca1166 Busi, Ferran, Kessie, Alonso, Lewy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie ma uja we wsi, że my to wygramy w karnych. Marek może obronić wszystko, ale to i tak nie pomoże xD
12
Joao Felix z czerwoną kartką w pierwszym meczu w Chelsea xD
0
Kessie na pomoc Barcelonie xDD
1
Guardiola płakał jak oddawał. Tak mówili.
1
Kapitan Bombele powinien zawitać do Laporta i dać jasno do zrozumienia „Ja albo Xavi”
6
Ferran „Spalony” Torres
0
Ferran xDD
0
Szyny były złe, a podwozie też było złe - Xavi Hernandez
2
Może Xavi miał na kuponie, że "Obie drużyny strzelą". Stąd takie zmiany.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie no, szanujmy się. Oprócz goli Benzema daje często coś ekstra od siebie w porównaniu do Lewego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Z jednej strony spoko jak wygramy, a z drugiej, gdybyśmy tak dostali 3 brameczki po wejściu tej dwójki może by wstrząsneło Xavim.( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Torres w nagrodę za ostatnią walkę wbija na boisko xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LaRoja To doktorek, który odbudował włoski Markowi zasługuje na pochwałe, a nie Xavi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Marc wyjdź ze mnie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Xavi wygląda jak trup na tej kamerze xD