1

@Wilczeq Jak przypomnę sobie z kim dzisiaj gramy to dalej jestem znudzony xD

1

@ranger3120 Było rozdzielić kase na pół i grać na solo kuponie ten Bayern ;D

0

Hattrick Lewego po kursie 5.25 na STS. Kusi, oj kusi.

0

oł jea i 2 karteczki Chelsea 8)

0

2 kartki dla Chelsea po kursie 2.60 na fortunie jak ktoś nie ma co zrobić z kasą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

2

@Joe_Pesci Wreszcie. Dawno nie było porządnej zimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@J4no Dobra dobra. Gdyby był fanem Barcy to jeszcze byś go bronił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Rick i Morty reklamują nowego God of War ;D


1

@jacobFCB Ale to już chyba potwierdzone, że ma być musicalem... i bardzo dobrze. Szczególnie, że Harley Quinn ma zagrać Lady Gaga. Ma być psychodelicznie.
Sukcesu jedynki nie powtórzy, jeżeli będą trzymali się tego samego schematu i chwała im za to. Nie potrzeba nam tu odgrzewanego kotleta.

12

Zemsta Lewego.


8

@Kgorecki2500 Nie grzesz. Brytyjska kuchnia jest jedną z najgorszych kuchni ;D "Fish and chips" i angielskie śniadanie to jedyne co im się udało.

5

@Pitinho Harry Maguire to mój GOAT. I nic ci do tego 8)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Lewy gol o godzinie 21.37 Prayge

1

Hochland się skończył

14

@Mns21 Piketowi z wiekiem odkleja się coraz bardziej.

8

A reszta to już historia

0

@barcanawieki Znalazłem chyba odpowiedź na twój problem.
Musisz zainstalować wszystkie pakiety oprócz multiplayer pack 2
https://ibb.co/myfgzqg

2

@barcanawieki Spróbuj wyłączyć i włączyć Coda.
PS Jak pakiet ci się pobrał to pamiętaj, że musi się jeszcze zainstalować.

0

@Solmyr Akurat Filmweb to jest jeden wielki wylew. Przy większych premierach przeważnie tak to wygląda na tym portalu, spamowanie "jedynkami" albo "dziesiątkami" xD Na szczęście Imdb stara się trzymać poziom..

0

@Image Jeden rabin powie tak, a inny powie nie. Jeżeli nie znudziła ci się formuła z poprzednich części to pewnie będziesz dobrze się bawił. Ja niestety bardziej się męczyłem niż miałem z tego fun i odpuściłem sobie po 15h.

1

@Kgorecki2500 Podobno mają zrezygnować z elementów RPG, więc jest jakieś tam światełko w tunelu

5

Ubisoft oficjalnie potwierdził, że następna odsłona serii Assassin’s Creed to Mirage. Akcja gra będzie osadzona w średniowiecznym Bagdadzie. Mam nadzieje, że seria wróci na dobre tory.. Nie no żartuje, to będzie dalej generyczny sandbox od Ubi ;d


2

Taka ciekawostka


1

@Toretto Panele są bardzo proste w montażu (na zatrzask), nic nie trzeba rozkręcać i są z tego samego materiału co biały panel.

0

@PeteR10 Jako, że Leo najprawdopodobniej grałby od dechy do dechy to jestem sceptycznie nastawiony na jego powrót. Nie po to drużyna uczyła się grać bez Messiego, żeby potem wrócić znowu do szukania jednego piłkarza na boisku..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oho, syndrom Kumana włącza się Xaviemu ;D

1

@TheNekro94 Fleabag, świetna komedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?